4400 TL'ye PS4 alınır mı?

Merhaba, PlayStation almayı düşünüyorum. 4360 TL fiyatıyla "PlayStation 4 Slim 1 TB + 2. PS4 Kol + PS4 PES 2021" almayı düşündüm. Sizce nasıl, değer mi? (2. el önermeyin lütfen.) PlayStation almazsam Mi Electric Scooter Pro 2 alırım büyük ihtimal.
Kesinlikle alınmaz. Onun yerine 3600TL'ye PS4 Slim Mega Pack almanızı şiddetle tavsiye ederim. Kutunun içinde God Of War, GTA 5 ve Days Gone oyunları bulunmakta. Ayrıca 3 aylık PS Plus üyeliği veriyor.

Merhaba, PlayStation almayı düşünüyorum. 4360 TL fiyatıyla "PlayStation 4 Slim 1 TB + 2. PS4 kol + PS4 PES 2021" almayı düşündüm. Sizce nasıl, değer mi? (2. el önermeyin lütfen.) PlayStation almazsam mi electric scooter Pro 2 alırım büyük ihtimal.

O fiyata PS4 alanın aklından şüphe ederim o fiyata hemen bir Xbox Series S al.
FIFA falan oynanmıyor mu Xbox'ta acaba?

Game Pass neden bu kadar önemli peki?

Tabii ki oynanıyor FIFA.

Tamam XBOX çok güzel, 512GB 4200TL şimdi 2. kolu alıcam 5bin olucak, ek hdd disk alıcam 5500 olucak, pahalı değil mi? Değer mi yani XBOX için?

Tamam XBOX çok güzel, 512GB 4200TL şimdi 2. kolu alıcam 5bin olucak, ek hdd disk alıcam 5500 olucak, pahalı değil mi? Değer mi yani XBOX için?
Aynı anda çok fazla oyun yüklemek şart mı hocam, FIFA gibi sürekli oynayacağınız 1-2 oyun olur; 2-3 tane de hikayeli oyun olur onlar bittikçe siler yenisini yüklersiniz depolama yeter böylece.

Yeni konular

Geri
Yukarı