45.000 TL RTX 3070 ve üstü Laptop Önerisi

Hocam l7'ye İtopya %50 zam yapmış :D N11'de ama aynı fiyatta duruyor. Anlamadım.

Onu bende anlamadım düşünüyordum onu fiyatı 60k bandında görünce insan bir şiirsel davranıyor.

Fark etmemiste olabilirler orayı, yakında gene genel bir zam gelecek gibi. Bence hızlı karar verin.

Hocam bende ikisi arasında kaldım. L7 mi G15 mi hafta sonuna kadar banko siparişni geçeceğim ikisinden birini.

Önceki sayfada eksilerini tartıştık aslında hocam ona göre size uyani secin. Bana göre l7.

Legion 7'yi tercih edecektim ama şu an en ucuz gördügüm 49k olarak duruyor sanırım mecbur G15e bakacağız teşekkürler tekrardan

Legion 7'yi tercih edecektim ama şu an en ucuz gördügüm 49k olarak duruyor sanırım mecbur G15e bakacağız teşekkürler tekrardan.

G15'te 42500 civarlarına gelmiş dün 40500'dü hahaaha neyse.

Son düzenleme:
Yakında değil şu an gelmeye başladı.

Şu an bu daha makul geldi l7'ye göre @Artoria Pendragon :D

Alinabilir eğer Legion o fiyatlara çıktıysa, ama 3080i 8 GB 3070 Ti ile aşırı bir performans farki olacağını sanmıyorum 165W de değil.

Alinabilir eğer Legion o fiyatlara çıktıysa, ama 3080i 8 GB 3070 Ti ile aşırı bir performans farki olacağını sanmıyorum 165W de değil.
Legion 7 3070 ile bu fiyatlarda geziyor hocam. 3080 8 gb ama fiyat olarak bakarsak Asus daha mantıklı bir seçim.

Legion 7 3070 ile bu fiyatlarda geziyor hocam. 3080 8 GB ama fiyat olarak bakarsak ASUS daha mantıklı bir seçim.

3070 Ti olan G15'den bahsetmiştim, onunla büyük performans farkı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı