45.000 TL sistem tavsiyesi

Bütçe
45.000
Vatan da kredi desteği var gibi bir şeyler söyledi ama tam anlamadım. İzmir'de oturuyorum ve burada o tarz... Mağazalar yok.

32 bin civarı tutuyor. İzmir optimum olarak bunu toplayabildim. Normalde daha iyisi toplanabilirdi.

Ekran kartı bu da alınabilir.

Monitör.

32 bin civarı tutuyor. İzmir optimum olarak bunu toplayabildim. Normalde daha iyisi toplanabilirdi.

Ekran kartı bu da alınabilir.

Monitör.

Teşekkür ederim hocam, işlemci darboğaz yapar mı 4070 Ti ile?

Hocam gerçekten yani bende anlamadım. Çektiği paranın bir kısmını bir mağazaya, bir kısmını öbür mağazaya harcayabilir ama "harcayamam kabul olmaz" diyor. İnanın bende anlamadım, sınav senem diye mi böyle yapıyor ki?
Alışveriş kredisi diye bir muhabbet var. Muhtemelen mağazadan alacağınız onayla kredi çekeceğinizden dolayı tek bir mağazadan almanız gerekiyor.

Merhaba arkadaşlar. 45.000 TL bütçe içerisinde bilgisayar toplamam gerek, ama vatan üzerinden almamız şart. Babama uymak zorunda olduğum için, mecburen vatanın İzmir optimum mağazasında stok olan parçaları almam gerekiyor. Bunu bilerek tavsiye yaparsanız çok güzel olur. Monitör dahil bir toplama yapacağım arkadaşlar, amacım oyun oynamak ve normal kullanımda kesinlikle kasmayacak bir sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı