45.000 TL sistem toplama önerisi

Bütçem maksimum 45.000 TL, monitör hariç sistem önerisi yapar mısınız?
İşlemci soğutucusu - 32gb ram - 1tb ssd olarak yükseltme yaparsan güzel bir sistem

Ustam daha iyi önerin varsa buyur. Performans adına bazı şeylerden kısmak zorunda kalıyorsun.
Benim niyetim senle rekabete girip daha iyi sistem paylaşmak değil. Yanlış yönlendiriyorsun bence böyle özelleştirmeden hazır sistem paylaşarak. Millet sonra alıp forumda işlemcim çok ısınıyor, ramden tam güç alamıyorum diye konu açıp daha sonradan parça değişimine yöneliyor. 4070 super önermek zorunda değilsin, 4070 super önereceksen bile başka sitelerde 45lere denk getirebilirsin eğer marka takıntın yoksa.

1-)DRAM'li olduğu için Kingston 1 TB KC3000 seçin. (Sistemin bütçenizi biraz aşmasının nedeni bu seçim lakin DRAM ve kalitesi ile farkı hissedersiniz.)
2-) XPG Lancer 16 GB seçin.
3-) Anakartta Overclock özelliği yok. (Oyun oynayacak, internette gezecekseniz gerek de yok.)
4-) PSU iyi değil lakin bu bütçeye Gold zor.
5-) Soğutucu yorumlarını okudum. Olumsuz yorum azdı. Siz de araştırabilirsiniz. Amazon.com.tr
@RiskyZone

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. AMD ekran kartı ile NVİDİA arasında ne tercih edilmeli? Adobe programlarında hangi kart daha performanslı olur? Oyunda oynanır fakat ana amaç Adobe programlarında ve render gibi işlemlerde rahat olması.

Ekran görüntüsündeki özelleştirmeleri yaparak almanızı tavsiye ederim. 65 W TDP'li bu işlemci için Thermalright Peerless Assassin hava soğutucunun yeteceğini düşünüyorum. Toplam 44386 TL.

Attığım diğer sisteme alternatif sunmak istedim. Bu sistemin ekran kartı daha iyi. @RiskyZone

Dosya Ekleri

• 1712174614442.png
    1712174614442.png
    98 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Yukarı