45.000TL'ye kadar 4K oyunculuk için sistem önerisi

gökhankul

Hectopat
4K bir sistem almak istiyorum. En fazla olacağı 45 bin olursa iyi olur var mıdır bildiğiniz bir sistem? Yayın yapacağım çalıştığım iş bittiğinde 3-5 ay ona uygun bir sistem olursa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
4k oyunculuk için 45.000 lira düşük bi bütçe kanka. Sana en az RTX 4080'li bir sistem lazım. O da 80k vardır.

4k oyunculuk için 45.000 lira düşük bi bütçe kanka. Sana en az RTX 4080'li bir sistem lazım. O da 80k vardır.
Başka bir konunun altında 4070 le alırsın yazmışlardı 4070 kurtarmaz mı kanka?

NVIDIA GeForce RTX 4070, 240 Hz'de 4K veya DSC ile 60 Hz'de 8K görüntü desteğini sunabiliyor. 12 GB kapasiteli GDDR6X bellek ile donatılan ekran kartı, 2,48 GHz'de çalışıyor. 650 watt gücünde çalışan bilgisayarlarda kullanılabilecek. Google a 4070 süper kaç k destekler yazdım bu çıktı yanlış mı bu

Son düzenleme:
Başka bir konunun altında 4070 le alırsın yazmışlardı 4070 kurtarmaz mı kanka?

NVIDIA GeForce RTX 4070, 240 Hz'de 4K veya DSC ile 60 Hz'de 8K görüntü desteğini sunabiliyor. 12 GB kapasiteli GDDR6X bellek ile donatılan ekran kartı, 2,48 GHz'de çalışıyor. 650 watt gücünde çalışan bilgisayarlarda kullanılabilecek. Google a 4070 süper kaç k destekler yazdım bu çıktı yanlış mı bu
Çalışır fakat düşük fps verir. Tam randımanlı çalışması için en az 4080 lazım. Enis kirazoğlu da 4k monitöre sahip. O bile final fantasy 7 oyununda dlss açık olmasına rağmen oyun çok kasıyor diyordu. Bir de onda Rtx 4090 var düşün.

Bütçeniz artarsa bunu kasasını Vento yapıp alabilirsiniz. 56K oluyor.

Bütçeniz artmazsa bunun SSD'sini KC3000, RAM'leri de GSKILL 5600 Mhz CL 36 seçerek alabilirsiniz. 44K oluyor.

Bütçeniz artarsa bunu kasasını Vento yapıp alabilirsiniz. 56K oluyor.

Bütçeniz artmazsa bunun SSD'sini KC3000, RAM'leri de G.Skill 5600 MHz CL 36 seçerek alabilirsiniz. 44K oluyor.

Hocam tek sistem PC yayın yapamazsınız dediler oluyor diyor iseniz 4080e bile denerim şansımı gerçi ne kadar o sistemlerin fiyatları bilmiyorum ama

Hocam niye yapamayasınız? Bildiğim kadarıyla gayet de yapılabilir. Monitör hariç sistem için bütçeniz ne kadar?

Hocam bana dediler ki bir yayıncının adamları ile konuştum ortalama herhalde sistemi kasma oluyor dediler tek PC yayın yapınca. Ondan bir de PS varmış onunla oyunları oynuyorlarmış. Monitör hariç hariç 60-70 bini zorlayabilirim belki.

Hocam bana dediler ki bir yayıncının adamları ile konuştum ortalama herhalde sistemi kasma oluyor dediler tek PC yayın yapınca. Ondan bir de PS varmış onunla oyunları oynuyorlarmış. Monitör hariç hariç 60-70 bini zorlayabilirim belki.
Yani hocam bilemiyorum kesin konuşmak istemiyorum.

Geri
Yukarı