45.000TL'ye kadar hazır veya toplama sistem önerisi

Bütçe
45000

Kikimora

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam,

Başlıkta belirtiğim gibi 40-45 bin TL arası toplama ya da hazır bir sistem arıyorum. Monitör fare klavye dahil değil. 4070/4070 Ti bir sistem en uygunu görünüyor fakat önerilerinize açığım. En son bilgisayarı 2020 yılında toplamıştım, ondan sonrasını çok da takip etmedim. Şu anki teknolojiye biraz uzağım anlayacağınız. İşlemci-ekran kartı darboğazı olabildiğince düşük olsun, RAM'in de DDR5 olması daha iyi olur. Anakart konusunu hiç bilmiyorum açıkçası.

SSD 1TB Kingston, Soğutucu olarakta attıgımı seçin özelleştirmelerden

Ekran Alıntısı.PNG

Sistem tek tek toplandığında fiyatı bu oluyor, 45 bin TL.

Eki Görüntüle 2071338

Sistem tek tek toplandığında fiyatı bu oluyor, 45 bin TL.

Hacım bayağı bir araştırdım da en iyi sistem bu gibi görünüyor. 4070 sistemlerde işlemciyi çok dandik tutuyorlar, darboğazı çok yüksek birçok sistemin bu yüzden. Bu sistemde bile %20-25 darboğaz var. Bu darboğaz değeri çok problem olur mu?

Bir de şöyle daha ucuz bir sistem var yine 4070 çift fan. Bu sistemin üç fanlı sistemle tek farkı GPU sıcaklığı mıdır?

SSD 1TB Kingston, Soğutucu olarak da attıgımı seçin özelleştirmelerden

Bu GALAX markasını çok duymadım hacı, iyi midir kötü müdür bilemedim açıkçası.

Son düzenleme:
Hacım bayağı bir araştırdım da en iyi sistem bu gibi görünüyor. 4070 sistemlerde işlemciyi çok dandik tutuyorlar, darboğazı çok yüksek birçok sistemin bu yüzden. Bu sistemde bile %20-25 darboğaz var. Bu darboğaz değeri çok problem olur mu?

Bir de şöyle daha ucuz bir sistem var yine 4070 çift fan. Bu sistemin üç fanlı sistemle tek farkı GPU sıcaklığı mıdır?

Bu GALAX markasını çok duymadım hacı, iyi midir kötü müdür bilemedim açıkçası.
İyidir. Sıkıntı çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı