45-50 bin TL'ye RX7800 XT sistem kötü mü?

248680

Hectopat
Arkadaşlar bir sistem alacağım. 7800XT var içerisinde. Yakın çevremden alma pişman olursun hataları çok gibisinden duyumlar aldım. Biraz midem bulandı. Aydınlatacak olan var mıdır? İyiyse sistemi alacağım. Yoksa en az 12 GB hafızalı ekran kartı önerilerine açığım. Tüm sistem için bütçem 45-50k.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir sistem alacağım. 7800XT var içerisinde. Yakın çevremden alma pişman olursun hataları çok gibisinden duyumlar aldım. Biraz midem bulandı. Aydınlatacak olan var mıdır? İyiyse sistemi alacağım. Yoksa en az 12 GB hafızalı ekran kartı önerilerine açığım. Tüm sistem için bütçem 45-50k.

Ekran kartı üzmez bende RX 6700XT var gayet memnunum ama sistem fiyatını bilmiyorum şu an piyasayı pek bilmiyorum.

Şuan 7800 xt kullanıyorum, hiç bir sorun yaşamadım. Sorun yaşamadığım halde sorun yaşayan başka insanlar her zaman olur, nvdiada da bir çok sorun yaşayan insan oldu, her zaman böyle olur. Sistemi at yorumunu yaparız.

NVIDIA fanboyları diye yorumladım diyenleri boş ver al geç.

Anakart ssd işlemci nedir?

240mm sıvı soğutma ve 32 GB ram yaparak alacağım sistemi
Anakart. Giriş seviyesi

Üstte attığımı al, 4070 Ti super RX 7800XT'ye göre daha iyi bir kart.
4070 bile daha iyi

Yeni konular

Geri
Yukarı