45 Bin TL'ye laptop önerisi

Bütçe
45.000 TL
Madem Acer limitli üretmiyor, Nitro 16 varken neden Monster alsın arkadaş?

Benim arkadaş Monster kullanıyor sıcaktan parmakları yara olmuştu 🤣 Monster pişmanlıktır hiç yanaşmayın. Sıcaklık problemi genelde çoğunda oluyor çünkü parçaları birbirine çok yakın konumlandırıyorlar Monster alıp da memnun kalan görmedim çevremde.

Ne kadar güçlü? DDR4'te down yapmaya değecek kadar fazla mı?

Evet fazla, DDR4 deyip geçersen olacagı bu zaten. Limitli DDR5 ile limitsiz DDR4 aynı performansı veriyor. Her Acer cihaz limitli değil ama limitli olanlarda var %50 Acer için.

Benim arkadaş Monster kullanıyor sıcaktan parmakları yara olmuştu 🤣 Monster pişmanlıktır hiç yanaşmayın. Sıcaklık problemi genelde çoğunda oluyor çünkü parçaları birbirine çok yakın konumlandırıyorlar Monster alıp da memnun kalan görmedim çevremde.

Macun MX4 o yüzden ısınıyor, eski kasa Clevo kullanıp sıcaklıktan ağlamanın mânası yok.

Evet fazla, DDR4 deyip geçersen olacagı bu zaten. Limitli DDR5 ile limitsiz DDR4 aynı performansı veriyor. Her Acer cihaz limitli değil ama limitli olanlarda var %50 Acer için.
Aynı performansı veriyorsa, yeni ve güncel olan DDR5 almak daha mantıklı değil mi? Limitli olsun, aynı performansı versin ama güncel olsun. Sırf limitsiz diye DDR4'e düşmek mantıksız geldi bana, bilemiyorum.

Aynı performansı veriyorsa, yeni ve güncel olan DDR5 almak daha mantıklı değil mi? Limitli olsun, aynı performansı versin ama güncel olsun. Sırf limitsiz diye DDR4'e düşmek mantıksız geldi bana, bilemiyorum.

İşlemcisi güçlü, Tulpar her zaman daha iyi performans verecek. MX6 macuba geçtiler yakında sıcaklık sorunuda olmaz artık

Hydronaut sürdürülebilir.

Eskiden kullanılıyordu, MX4'e geçtiler şikayetler artınca MX6 ya geçmişler sanırsam. 13500HX Tulpar stok macunla 90 derece 150W çalışıyordu arkadasın.

Madem Acer limitli üretmiyor, Nitro 16 varken neden Monster alsın arkadaş?

Acer'in de limitli ürünü çıktı ama Monster veya Casper gibi markalar yerine limit çok kısıtlamadığı sürece her zaman global markalar 1 adım daha öndedir benim için. Bunu kendim Casper kullanmama rağmen söylüyorum. Bu bütçelere aşırı parça farkı olmadığı sürece GPU gibi ne Casper ne Monster öneririm.

Geri
Yukarı