45 günde TYT AYT yapılır mı?

melikekntrr

Yoctopat
Daha fazla  
Ailevi sorunlarımdan dolayı ders çalışamadım. Şimdi de bu lanet evde kalmak istemediğime karar verdim sayısal ham 200bin yapmam lazım. Ortalama TYT 65 AYT 30 35 net istiyor benim netlerim TYT 35 AYT Max 10 kalan sürede bu netlere ulaşmam mümkün mü? Ebelik istiyorum OBP'de düşük olduğu için ham 200bin yapmam şart günlük 12 13 saat çalışma sürem var 2 gündür çalışıyorum ama olmazmış gibi geliyor. Motivasyona ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ailevi sorunlarımdan dolayı ders çalışamadım. Şimdi de bu lanet evde kalmak istemediğime karar verdim sayısal ham 200bin yapmam lazım. Ortalama TYT 65 AYT 30 35 net istiyor benim netlerim TYT 35 AYT Max 10 kalan sürede bu netlere ulaşmam mümkün mü? Ebelik istiyorum OBP'de düşük olduğu için ham 200bin yapmam şart günlük 12 13 saat çalışma sürem var 2 gündür çalışıyorum ama olmazmış gibi geliyor. Motivasyona ihtiyacım var.

Benim de netlerim 20 civarı. 1 ayda 60 nete sabitleyip 2 yıllık bir bölüm yaz. Bu netlerle 4 yıllık çok zor.

Hem 2 yıl boyunca aile evinden uzakta olursun.

45 günde yapıp yapamayacağınızı kimse söyleyemez çünkü istisna olmak sizin çabanıza, ilginize, zekanıza ve isteğinize bağlı. İsteyen kişi gerçekten kendini zorlayarak ve yukarıdaki dediğim özelliklere sahipse tabi ki başarabilir.

45 günde yapıp yapamayacağınızı kimse söyleyemez çünkü istisna olmak sizin çabanıza, ilginize, zekanıza ve isteğinize bağlı. İsteyen kişi gerçekten kendini zorlayarak ve yukarıdaki dediğim özelliklere sahipse tabii ki başarabilir.

Hocam benim netlerim 20 civarı arkadaş benim gibi 1 ayda Full TYT kasarsa 2 yıllık anestezi vs kazanıp hayatını kurtarabilir. Hem bu saatten sonra AYT yetişmeyebilir.

@Blackrawen

Hocam aslında yukarıda dediğim gibi arkadaş bu 1 ayını sadece TYT'ye ayırırsa kalan sürede 60 net yapıp anestezi vs okuyabilir. Ama günde 10 saat çalışması gerek. Mesela ben 4 gündür çalışmaya başladım. Gündüz 5 saat gece 5 saat çalışıyorum şu an için.
Yani olmazsa da mezuna kaldığında az bir şey temeli olmuş olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı