Satılık/Takas 45 TL Epic Games değişen email 18 oyunlu 1200 TL değerinde

Furkan45

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
45TL hesap daha 0 hiç oynanmamış. Hesabı bana vereceğiniz e-mail üzerine geçireceğim. Güvenmiyorsanız Gamesatış üzerinden de alabilirsiniz.
1. Aer Memories of Old.
2. Ark Survival Evolved.
3. Borderlands Handsome Collection.
4. Dolares: A Thimbleweed.
5. Grand Theft Auto 5.
6. Just Cause 4.
7. Samurai Showdown.
8. Sid Meier's Civilization 6.
9. Sludge Life.
10. Stranger Things 3.
11. Wheels of Aurelia.
12.The Escapists 2.
13. Killing Floor 2.
14. Lifeless Planet.
15. Enter the Gungeon.
16. Remnant: From the Ashes.
17. Watch Dogs 2
18 Football Manager 2020

Son düzenleme:
Sürekli ücretsiz değil o oyunlar şu an paralı sonuçta ve oyunların değeri 1200TL'yi geçiyor. Belki adam kaçırdı bedavayı. Sadece GTA 5'i adamlar 30-40 TL'ye satıyor. Zorla satmıyoruz isteyen alır başka hesapla takas da kabul ediyorum.

Ne yapacaktım ücretsiz mi verecektim 16 tane oyunu? Sanki şu an ücretsiz de ben parayla satıyorum. 45TL gayet uygun bir fiyat bence 16 oyun tek hesapta ve hepsi orijinal sanki korsan oyun satıyoruz. Hem illa parayla satacağım demiyorum olur ücretsiz alınmış da olsa takas da beğendiğim oyunlar olursa veririm. Millet CS:GO gibi oyunları gidiyorlar botlara oynatıyorlar 500-1000 saat oluyor gidip 150-200tl ye satıyor onlara bir şey demiyorsunuz da ben suçlu oluyorum.

Oyunları ücretsiz olarak alamayıp oynamak isteyenler için uygun fiyatlı güzel bir fırsat olabilir bence 45 TL, lakin ben satıcıyı suçlamak istemiyorum sadece uyarı amaçlı Steam gibi satılan hesaplar geri alınabiliyorsa Epic Games'te de o zaman ortalık karışır.

World War Z isimli oyunu bedavayken kaçırmıştım, listede bahsettiğim oyunun adını görseydim hesabı belki satın alabilirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı