450-500 TL bandında kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan XFG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 82

XFG

Picopat
Daha fazla  
Selam. Kendime 450-500 TL bandında Bluetooth kulaklık arıyorum. Mikrofonu iyi olursa güzel olur. Günlük kullanım, müzik dinleme, video izleme için kullanılacak.

Selam. Kendime 450-500 TL bandında Bluetooth kulaklık arıyorum. Mikrofonu iyi olursa güzel olur. Günlük kullanım, müzik dinleme, video izleme için kullanılacak.

Kablosuz olarak QCY T13 öneririm.

QCY T13 ve JLab GO Air Pop arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim? Ya da başka önereceğiniz kablosuz kulaklık var mıdır?

Dediğiniz kulaklık hakkında pek bir fikrim yok hocam fakat QCY T13'ü ben kullanıyorum gayet memnunum ses kalitesi, yüksekliği gayet güzel. Zaten Technopat Sosyal halkı olarak bu bütçede tek önerdiğimiz kulaklık bu.

Dediğiniz kulaklık hakkında pek bir fikrim yok hocam fakat QCY T13'ü ben kullanıyorum gayet memnunum ses kalitesi, yüksekliği gayet güzel. Zaten Technopat Sosyal halkı olarak bu bütçede tek önerdiğimiz kulaklık bu.

Hocam biliyorum çünkü zamanında kullanmıştım ve kaybettim. Ancak QCY T13 yerine başka alternatif var ise onu da denemek, almak isterim. Ama sanırım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı