450-500 TL GTX 970 Sisteme Monitör Önerisi

evascale

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, oyun oynamakta kullandığım masaüstü bilgisayarım için monitör almayı planlıyorum. Monitörlerden gram anlamıyorum maalesef, bugüne kadar çok eski olan Dell 1280x1024 monitörümü kullandım hep, arada oyun oynarken sinirlenip monitöre yumruk attığım bile oldu ancak hala sapasağlam duruyor kerata :)

Değiştirme sebebim H1Z1: KotK isimli oyuna gelen yeni güncellemelerin 5:4 monitör çözünürlüğü ile uyumlu olmaması, bu yüzden 16:9 Widescreen bir monitör almam gerekiyor. 5 MS - 1 MS çok fark edeceğini düşünmüyorum, bütçem ise 450-500 TL arası. 500'ü geçmezsek çok iyi olur, şimdiden teşekkür ederim :)
  • Ekran kartım: EVGA GTX 970
  • İşlemcim: Intel i5 6500 3.2 GHz

Önerileriniz için teşekkür ederim, ben de 1ms ile 5ms arasında çok büyük fark göreceğimi düşünmüyorum açıkçası, bu yüzden MadaraUchiha'nın önerisini almalı planlıyorum. Yine de daha iyi önerileri olan varsa yazmalarını bekliyorum, ayın 7'sine kadar düşünme vaktim var.

PHILIPS 23" 234E5QSB/01 LED IPS MONİTÖR

bu monitörü önerdi birisi nasıl sizce ?

Bir model önermek istemiyorum ama marka olarak sorarsan ben 7 senedir BENQ marka monitör kullanıyorum tek bir sorun görmedim.

Asus 24

şöyle monitörleri gördükten sonra alacağım 500 liralık monitörler çok ezik geliyor, keşke para sıkıntısı olmasa da şöyle bir şey alabilsem :(

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı