450-500 TL Kasa Tavsiyesi

Married Man

Decapat
Arkadaşlar maksimum 450,500 TL olacak şekilde power supply içinde bulunan bir kasa arıyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum. İçine koymayı düşündüğüm parçalar AMD Ryzen 3 1600, Sapphire Nitro+ RX 570 4GB veya Sapphire Pulse RX 570 8GB ekran kartı, 8GB DDR4 RAM,,anakart ise Gigabyte A320M-S2H.

Son düzenleyen: Moderatör:
450,500₺'ye Ryzen 3 mü yoksa 4,550₺'ye mi? Moderatörlerimiz çalışıyor dediğimiz zaman ceza alıyoruz :D
Bütçe söyleyin biz de yardımcı olalım. Hiç güzel parçalara benzemiyorlar onlar.
Sadece kasa istiyor sanırım. :D
Hocam siz galiba yanlış anladınız boş kasa istiyorum içinide bu donanımlarla doldurmayı düşünüyorum benim anlamadığım neyini anlamadınız ? 450,500 TL yazmamdaki sebepte boş kasaya ayırabildiğim fiyattır.Moderatörlerde sıkıntı yok dostum sıkıntı 450,500 TL fiyatını anlayamaman

Son düzenleme:
Evli adam neden 450 TL'nin yanına 500'ünü de koyuyorsun?! 450 TL 50 Kuruşun mu var anlamadım gitti. Sabah sabah kafam da karıştı :D Evlilik yaramamış sana...

Evli adam neden 450 TL'nin yanına 500'ünü de koyuyorsun?! 450 TL 50 Kuruşun mu var anlamadım gitti. Sabah sabah kafam da karıştı :D Evlilik yaramamış sana...
Yahu arkadaş bir anlatamadım kimseye anlayan arkadaşlar nasıl anlıyor madem ben anlatamıyorum :) bak şimdi dostum 450 TL kadar bütçem mevcut 50 TL daha belki koyabilirim diye en fazla 450 TL veya 500 TL kadar olacak boş kasa arıyorum amacıyla bir konu açtım arkadaş herkese bir dert oldu evlilik yaradı da karşımdakiler evli değil galiba o yüzden anlamıyor sanırım :)
450.000TL zanneden tayfa ne tarafta?
Emirhan bey bakın burada hemen üstteki yorumda :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı