450 -500 TL yazıcı tavsiyesi

Recep Doyran

Hectopat
Daha fazla  
Üniversite sınavına hazırlanıyorum. Kitaplar çok pahalı. Bende internetten bolca soru çıkartıp onları çözmek istiyorum ama elimde 450 500 TL var. Aldıktan sonra bana çok maliyet çıkarmayacak bi yazıcı almak istiyorum. Yazıcılar hakkında hiç bir bilgim yok.
  • 1-Fiyat üst limit)............................................................................: 400-500.
  • 2-Aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 300 - 500.
  • 3-Çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Evet.
  • 4-Özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Bilmiyorum bir fikrim yok.
  • 5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Renkli olursa iyi olabilir ama çok da gerekli değil.
  • 6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Hangisi daha az maliyetliyse o şekilde kullanılacak.
  • 7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model var mı?...................: Yok.
  • 8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Hayır.
  • 9-Bağlantı türü tercihi (USB, Ethernet, Wifi) ......................................: Mümkünse Wi-Fi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı