450 TL alınabilecek en iyi mekanik klavye

N Y R O

Hectopat
Arkadaşlar selam.
450 TL bütçem var.
Bir klavye almak istiyorum.
Aradığım özellikler.
Mekanik RGB ve bilek desteği olması.
Uygun olursa bütçe arttırılabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Şu an GamePower Warlock Compact kullanıyorum.Bu fiyata mekanik mi olur demiştim oluyormuş.Mavi switch var bende gayet memnunum yazılımı var RGB mevcut ayrıca numpad kısmı yok yani daha minimal boyutlarda bence 450 TL ile sabit kalmayın bu fiyata aradğınız özellikler mevcut hem de paranız da cebiniz de kalmış olur.Bilek desteği illa istiyorsanız Gamepower Warlock var compact olmayan modeli onda bilek desteği var o da 210 TL civarı bir şey olması lazım

Şu an Gamepower Warlock compact kullanıyorum. Bu fiyata mekanik mi olur demiştim oluyormuş. Mavi Switch var bende gayet memnunum yazılımı var RGB mevcut ayrıca numpad kısmı yok yani daha minimal boyutlarda bence 450 TL ile sabit kalmayın bu fiyata aradğınız özellikler mevcut hem de paranız da cebiniz de kalmış olur. Bilek desteği illa istiyorsanız Gamepower Warlock var compact olmayan modeli onda bilek desteği var o da 210 TL civarı bir şey olması lazım.

Dostum Gamepower almak istemiyorum bence kalitesiz bir marka.
Apex 3'e o kadar para verilmez.
Bence de

Ben 2 aydır kullanıyorum kalitesiz adını daha önce duymadığınız için öyle gelebilir ben memnunum aynı özelliklerde sadece adı razer ya da steelseries olduğu için 500 TL vermek istiyorsanız siz bilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı