450 TL altı mouse önerisi

Bütçe
450
T-volf veya Redragon ınquısıtor2 düşünüyorum.

Bu şu anda kullandığım mouse gayet kaliteli ve isteğiniz kriterlere uyuyor.

Pusat V11 Oyuncu Mouse | Monster Notebook

Mouse çok hoşuma gitti Minecraft oynamak için yeterli midir sizce ve üstündeki tuşların görevini anlatır mısınız acaba daha önce hiç macro tuşlu mouse kullanmadım.

Hocam G300s aldım ben Amazon'dan 1 gün içerisinde geldi memnunum 1 hafta önce aldım kronik diyorlar ama bilmiyorum.

Nesi kronik acaba?

Mouse çok hoşuma gitti Minecraft oynamak için yeterli midir sizce ve üstündeki tuşların görevini anlatır mısınız acaba daha önce hiç macro tuşlu mouse kullanmadım.

Minecraft serverlerinde macro yasak diye biliyorum fakat macro tuşları sadece o tarz işler için değil örneğin makro tuşuna mail adresinizi yazarsınız bastığınızda direkt olarak onu yazar gibi gibi.

Nesi kronik acaba?

Hatırlamıyorum hocam ama ben bir sıkıntı yaşamadım çok seri mouse Minecraft gibi oyunları oynuyorsanız çok işinize yarar ben son oyuncu oynuyorum arada cidden farkı hissediyorum bir önceki Mouse'la. Ayrıca mouse biraz küçük benim avuç ile parmağım normal ama sıkıntı çekmedim.

Minecraft serverlerinde macro yasak diye biliyorum fakat macro tuşları sadece o tarz işler için değil örneğin makro tuşuna mail adresinizi yazarsınız bastığınızda direkt olarak onu yazar gibi gibi.

Yasak ama Türkiye'deki sunucuların birçoğunda çok bir şey yapmıyolar bana çok makro denk geldi son Oyuncu'da.

Anladım efendim sağ olun mesela sağ tuşa basılı tutturmak istiyorum veya mob farmı için sol tuşu basılı tutturmak istiyorum bu mümkün mü yazılım ile.

Hocam G300s aldım ben Amazon'dan 1 gün içerisinde geldi memnunum 1 hafta önce aldım kronik diyorlar ama bilmiyorum.
Sen memnunsun da nedir, ne değildir araştır be
facepalm-emoji-ios10-emojipedia_trans_NvBQzQNjv4BqW8gFm9eQxfBStHqt6ouwgnO3Cp87GhLrsyPExAkLruI.jpg

Sensörüne bakın en başta.

Hatırlamıyorum hocam ama ben bir sıkıntı yaşamadım çok seri mouse Minecraft gibi oyunları oynuyorsanız çok işinize yarar ben son oyuncu oynuyorum arada cidden farkı hissediyorum bir önceki Mouse'la. Ayrıca mouse biraz küçük benim avuç ile parmağım normal ama sıkıntı çekmedim.

Yasak ama Türkiye'deki sunucuların birçoğunda çok bir şey yapmıyolar bana çok makro denk geldi son Oyuncu'da.

Evet bende SonOyuncu titanyum oynuyorum o yüzden sanırım Pusat V11 alıcsğım çok hoşuma gitti mouse sağ olun hocam.

Üstündeki tuşlardan biri DPI ayarı biri RGB yönetimi (bunu mouse sürücüsunden de ayarlayabiliyorsunuz hocam.)

Nesi kronik acaba?

Üstündeki tuşlardan biri DPI ayarı biri RGB yönetimi. (Bunu mouse sürücüsunden de ayarlayabiliyorsunuz hocam.)

Yeni konular

Geri
Yukarı