450 TL Fare Önerisi

Her Viper Mini konusunda bunu dile getirmekten ben yoruldum gerçekten, mini ibaresini gören fareyi deneyim etmeden küçük el diye tutturuyor, Viper Mini gayet normal boyutlarda bir mouse.
G300s ile yan yana koyup resmini çektim buyurun.
Eki Görüntüle 1657136
Deneyim etmediğiniz ürünler için yorum yapmayın, ayrıca Switch kalitesi olarak Viper Mini daha iyi.

Zaten uzunluk olarak değil mouse şişkin olmadığı için boşluk kalıyor elde.

Her Viper Mini konusunda bunu dile getirmekten ben yoruldum gerçekten, mini ibaresini gören fareyi deneyim etmeden küçük el diye tutturuyor, Viper Mini gayet normal boyutlarda bir mouse.
Eki Görüntüle 1657136
Deneyim etmediğiniz ürünler için yorum yapmayın, ayrıca Switch kalitesi olarak Viper Mini daha iyi.

Hocam G300s de büyük değilki Viper Mini cidden küçük elliler için ben kullanıyorum şu an orta boyutta bir elim var küçük geliyor.

Eki Görüntüle 1657136

Deneyim ettim bir süre kullandım insanları direkt yargılamazsan sevinirim. Dediğim gayet doğru bir şey fareyi elime alınca elim dışarı fışkırıyordu resmen. Eğer arkadaşın eli büyükse Corsair'i tercih etmesini öneririm.Switch kalitesine de bişey dediğim yok.

Eki Görüntüle 1657136

Bu arada G300s de büyük bir mouse değil? 😀

Hocam G300s de büyük değilki Viper Mini cidden küçük elliler için ben kullanıyorum şu an orta boyutta bir elim var küçük geliyor.
Hocam o alışkanlık meselesi, eğer büyük boyutta mouselere alışmış iseniz böyle gelmesi normal. Benim elimde orta boyutta ama viper miniyi tam olarak kavrıyorum ve çok rahat. G300s büyük değil ama küçükte değil. Mesela bana sorsanız g300s den daha büyük bir mouseyi hayatta kullanamam.

Hocam o alışkanlık meselesi, eğer büyük boyutta mouselere alışmış iseniz böyle gelmesi normal. Benim elimde orta boyutta ama Viper Mini'yi tam olarak kavrıyorum ve çok rahat. G300s büyük değil ama küçükte değil. Mesela bana sorsanız G300sden daha büyük bir fareyi hayatta kullanamam.

Hocam alışkanlık meselesi ile de alakası yok elim orta boyutlarda devasa değil. Fakat fareyi ilk aldığım zaman elimi koyduğum anda rahatsız olmaya başlamıştım. Razer DeathAdder Essential da öyle bir sorun yaşamamıştım mesela.

Hocam alışkanlık meselesi ile de alakası yok elim orta boyutlarda devasa değil. Fakat fareyi ilk aldığım zaman elimi koyduğum anda rahatsız olmaya başlamıştım. Razer DeathAdder Essential da öyle bir sorun yaşamamıştım mesela.
Benim düşüncem bu şekilde hocam, g300s veya viper miniden daha büyük mouse benim için büyük katagorisine giriyor. Elim küçük olsa hak vericem ama benimde el boyutlarım küçük değil böyle alışmışım ve kullanıyorum. Zaten corsair modelini de kötülemiyorum güzel bir mouse o da fiyat bandında , sadece viper mini ile arasında kalırsa ''bu çok küçükmüş'' diyip elemesini istemediğimi belirttim. Tercih tabiki kendisinin.

Benim düşüncem bu şekilde hocam, G300s veya Viper Mini'den daha büyük mouse benim için büyük kategorisine giriyor. Elim küçük olsa hak vereceğim ama benim de el boyutlarım küçük değil böyle alışmışım ve kullanıyorum. Zaten Corsair modelini de kötülemiyorum güzel bir mouse o da fiyat bandında, sadece Viper Mini ile arasında kalırsa "bu çok küçükmüş" deyip elemesini istemediğimi belirttim. Tercih tabii ki kendisinin.

Bencede bu konuyu artık konu sahibinin tercihine bırakalım. Ben ezelden beridir küçük mouselara alışamadım genelde Razer DeathAdder essential, V2 boyutlarındaki fareleri kullanıyorum.Tercih meselesidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı