450 TL Geçmeyecek Kasa Tavsiyesi

Ekran kartınızın uzunluğu ne kadar bilemedim ama şunu önerebilirim:

Bir de bu var yorumlar çok olumlu olmasına rağmen markadan dolayı bu forumda pek tavsiye edilmiyor ama dediğim gibi yorumlar çok olumlu olduğu için önermek istedim:

Tercihler arasına girebilir:

Bu arada siz Facebook'ta bir oyun vs. paylaşımları olan bir grubun admini miydiniz? Steam'de de ekli olabiliriz hatta :d

Airhawk duo incelemesi yaptık. Telegram grubu da var. Gelirseniz size yardımcı olmaya çalışırız. Fiyatına göre güzel bir kasa. Ben şuan çok memnunum. Hem işlemcim için hem ekran kartım için çok iyi oldu. Aynı

Ekran kartınızın uzunluğu ne kadar bilemedim ama şunu önerebilirim:

Bir de bu var yorumlar çok olumlu olmasına rağmen markadan dolayı bu forumda pek tavsiye edilmiyor ama dediğim gibi yorumlar çok olumlu olduğu için önermek istedim:

Tercihler arasına girebilir:

Bu arada siz Facebook'ta bir oyun vs. paylaşımları olan bir grubun admini miydiniz? Steam'de de ekli olabiliriz hatta :d
Öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Aerocool aero one frost ve Airhawk duo bu iki kasaya bakacağım. Bu arada evet eski bir oyun grubunun yöneticisiydim. Dediğiniz gibi steam'da ekli olabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı