450 TL kablosuz mouse önerisi

whoknowswho

Hectopat
Rival 3 kullanıyorum ve çok memnunum ikinci el kısmı sana kalmış. Alacağım zaman senin gibi Specter da benim listemdeydi. Zamanla kötü bir hal aldığını söyleyenler olmuş o yüzden caymıştım ondan. Rival 3 benim her türlü işimi görüyor 18000 DPI ayarına kadar uygulaması üzerinden 5 ayrı mod halinde ayarlayabiliyorsun. RGB kapatırsan eğer ne zaman pil taktığını bile unutabilirsin :)

Rival 3 kullanıyorum ve çok memnunum ikinci el kısmı sana kalmış. Alacağım zaman senin gibi specter da benim listemdeydi. Zamanla kötü bir hal aldığını söyleyenler olmuş o yüzden caymıştım ondan. Rival 3 benim her türlü işimi görüyor 18000 DPI ayarına kadar uygulaması üzerinden 5 ayrı mod halinde ayarlayabiliyorsun. RGB kapatırsan eğer ne zaman pil taktığını bile unutabilirsin :)

Yanıtınız için teşekkürler. Pil sıkıntısı var az gidiyor deniliyor ama siz öyle bir sıkıntı yok diyorsunuz.

Sıfır aldığında yanında duracell pille beraber geliyordu uzun bir zaman kullandım öyle RGB kapalı şekilde. Ben pil olarak bimdekini tercih ediyorum. 10 lira bandında 4 tanesi o fiyat aralığında performans olarak en iyisi.

Geri
Yukarı