450 TL kasa önerisi

Kaliteli olanı önermek fanboyluk ise ölene kadar fanboyum. Anlamını bilmediğin kelimeleri kullanma. Ayrıca 28 Ekim tarihli mesajıma yanıt vereceğine güncel konulara bak.

Yanıt vermeseymişsin daha iyiymiş zaten. Zarardan başka bir şey değil. Zalman gibi bir firmayla GameBooster gibi çöp bir firmayı karşılaştıracak kadar cahil olma.

Asıl senin gibi cahiller bu forumda bitmeyecek. Aldın mı cevabını? İyi forumlar.
Ve kasayı markaya göre eleştiriyorsun.
Ona bakarsan ASUS Tuf Sevilen/Bilinen markalardan.
Fakat Sorunlu Isınan modelleri vardı.

Sırf marka diye insanlara çöp tenekesi aldırmaktan vazgeçin.

İdare etmek için aldım, memnun değilim önermiyorum. Fanların mantığı aynıdır hocam ne tür bir ömür sıkıntısı olabilir?
Sorun fanların mantığı değil, malzeme kalitesi. Kullanılan bilyeler kalitesiz olduğu için birkaç ay sonra yalpalamaya başlıyor.
Sırf marka diye insanlara çöp tenekesi aldırmaktan vazgeçin.
Zalman'a çöp mü diyorsun? Gamebooster gibi piyasaya yeni girmiş bir marka ile Zalman'ı mı karşılaştırıyorsun? Garipmiş gerçekten...

Ben 4 - 5 sene boyunda e-ticarette satış yapan bir firmada çalıştım. Ürünleri de markasına göre değil kalitesine göre değerlendiririm. Gamebooster ve Gamepower markalarının alınabilecek bir modelini görmedim. Lütfen zaten her şey pahalı iken yeterince araştırma yapmadan kullanıcılara ürün önermeyin.

Everest ve Rampage'in alınabilir modelleri olmasına rağmen Gamebooster vb. markaların doğru düzgün ürünü yok.

450 TL bütçe ile Zalman N5 MF almaktan mantıklı başka bir şey yok.

Daha fazla bilgi için;

Son düzenleme:

Geri
Yukarı