450 TL klavye önerisi

Biri 400TL birisi 559TL. Toplam 959TL ediyor. Sizin dediğiniz şekilde maksimum 970TL ediyor zaten. Klavyenin fiyatını yanlış gördünüz sanırım.

Ama birisi istediğim sitede yok o yüzden olmuyor benim kuzenim bana segment diye bir siteden kendisi e geliş fiyatından verecek ama attiğınız 2 üründe o sitede yok.

Ama birisi istediğim sitede yok o yüzden olmuyor benim kuzenim bana segment diye bir siteden kendisi e geliş fiyatından verecek ama attiğınız 2 üründe o sitede yok.
Attığım ürünleri satan siteler güvenilir. Segment'te zaten pek de düzgün ürünler yok. Olanların da fiyatı tuzlu genele göre. Zaten belirlediğiniz bütçeyi aşmıyor önerdiklerim. O sitelerden alsanız olmuyor mu?

Hocam Rampage kulaklık almanızı önermem kablo koruması çok zayıf fazla bir ömrü yok o kulaklıkların.

Ama hocam segmentte olursa bütçem 970 ama başka siteden olursa 900.

Ama hocam segmentte olursa bütçem 970 ama başka siteden olursa 900.
Hocam o zaman klavye olarak bunu tercih edebilirsiniz:

Kulaklık klavyeye göre daha önemli bir ekipman. Bütçede düzgün mekanik de olmadığına göre kulaklığı ön plana almak daha mantıklı. Gayet güzel klavyedir bu da.

Hocam tarzı pek iyi değil ya.

Hocam klavye için farklı bir oneriniz yok mu 340 TL oluyor klavye için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…