450 TL klavye önerisi

Biri 400TL birisi 559TL. Toplam 959TL ediyor. Sizin dediğiniz şekilde maksimum 970TL ediyor zaten. Klavyenin fiyatını yanlış gördünüz sanırım.

Ama birisi istediğim sitede yok o yüzden olmuyor benim kuzenim bana segment diye bir siteden kendisi e geliş fiyatından verecek ama attiğınız 2 üründe o sitede yok.

Ama birisi istediğim sitede yok o yüzden olmuyor benim kuzenim bana segment diye bir siteden kendisi e geliş fiyatından verecek ama attiğınız 2 üründe o sitede yok.
Attığım ürünleri satan siteler güvenilir. Segment'te zaten pek de düzgün ürünler yok. Olanların da fiyatı tuzlu genele göre. Zaten belirlediğiniz bütçeyi aşmıyor önerdiklerim. O sitelerden alsanız olmuyor mu?

Attığım ürünleri satan siteler güvenilir. Segment'te zaten pek de düzgün ürünler yok. Olanların da fiyatı tuzlu genele göre. Zaten belirlediğiniz bütçeyi aşmıyor önerdiklerim. O sitelerden alsanız olmuyor mu?

Ama hocam segmentte olursa bütçem 970 ama başka siteden olursa 900.

Ama hocam segmentte olursa bütçem 970 ama başka siteden olursa 900.
Hocam o zaman klavye olarak bunu tercih edebilirsiniz:

Kulaklık klavyeye göre daha önemli bir ekipman. Bütçede düzgün mekanik de olmadığına göre kulaklığı ön plana almak daha mantıklı. Gayet güzel klavyedir bu da.

Hocam o zaman klavye olarak bunu tercih edebilirsiniz:

Kulaklık klavyeye göre daha önemli bir ekipman. Bütçede düzgün mekanik de olmadığına göre kulaklığı ön plana almak daha mantıklı. Gayet güzel klavyedir bu da.

Hocam tarzı pek iyi değil ya.

@GTX.1050 TI attığın hiçbir Gamepower ürünü alınmaz, sorun çıkarırlar, kalitesizler ve kötüler.

Konu sahibine gelince, @Kiznaiver hocamın attığı ürünlere bakın. Aynılarını öneririm. Rampage ürünlere bulaşmayın direkt eleyin.

Hocam klavye için farklı bir oneriniz yok mu 340 TL oluyor klavye için.

Yeni konular

Geri
Yukarı