450 TL kulaklık önerisi

xBlackfury

Hectopat
İyi günler.
Daha önce benzer konular açılmış fakat kur artışından dolayı fiyatlar günden güne farkediyor.
450 TL civarı bütçem var.
7.1 çok gerekli değil.
Kulaklıktan beklentilerim oyun oynayacağım için iyi bir ses ve mikrofon kalitesi.
Biraz araştırdığımda karşıma çıkan modeller:

Logitech G G332.
Corsair HS35 stereo.
HyperX Stinger Core.
MSI Immerse GH30.

Bu kulaklıklardan hangisini tavsiye edersiniz? Ya da bu modeller dışında tavsiye ettiğiniz kulaklıklar varsa paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler.
Corsair HS60 için attığınız linkteki indirim çok güzelmiş 850 TL'den 450'ye düşmesi iyi bir fırsat. Daha önce Hepsiburada'dan alışveriş yaptım ama Trendyol hakkında fazla bilgim yok. Trendyol'da kargoyla ilgili problem yaşar mıyım? Trendyol'u tavsiye eder misiniz? Bu indirim varken bu kulaklık çok alınası geldi bana.

Teşekkürler.
Corsair HS60 için attığınız linkteki indirim çok güzelmiş 850 TL'den 450'ye düşmesi iyi bir fırsat. Daha önce Hepsiburada'dan alışveriş yaptım ama Trendyol hakkında fazla bilgim yok. Trendyol'da kargoyla ilgili problem yaşar mıyım? Trendyol'u tavsiye eder misiniz? Bu indirim varken bu kulaklık çok alınası geldi bana.
Sıkıntı olmaz. Kargoda daha önce bir sıkıntı yaşamadım. Satıcı da güvenilir.

Sıkıntı olmaz. Kargoda daha önce bir sıkıntı yaşamadım. Satıcı da güvenilir.

Çok teşekkürler.
Son bir sorum var.
Corsair HS60'ın kutusundan bir adet aynı zamanda ses kartı da olan 3.5mmden USB'ye dönüştürücü çıkıyormuş. Mifrofonunu da kullanmak için USB dönüştürücüsüyle mi kullanıyoruz? Sanırım bilgisayarımın kendisinde ses kartı bulunmadığı için 3.5mm jak girişine taktığımda sadece kulaklığım çalışıyor mifrofonu çalışmıyor yanılıyor muyum?

Bu konuda çok bir bilgim yok. Ben wireless kullanıyorum. Ama 3.5mm ile bağlayınca laptobun mikrofonunu kullanıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ses kartı ile kullanırsanız daha sağlıklı olur

Geri
Yukarı