450 TL kulaklık tavsiyesi

SoundCore 3 hakkında çok fazla olumsuz yorum okudum. Güvendiğim bazı editörler de önermiyor. HS50'nin kalan 2 kulaklıktan daha iyi olduğunu düşünüyorum, gerek ses kalitesi, gerek rahatlık olarak. Tek eksisi, kafa bandı biraz sıkı.
Hocam açık konuşmam gerekirse kafamda 3 model vardı: Drop Plus, HS50 Pro, Anker. Bu modeller arasından da Drup Plus elemiştim, HS50 Pro ile ANKER kalmıştı geriye. ANKER sanki özellik bakımından daha iyi gibi duruyordu gözümde. ANKER konusunda ki olumsuz yorumları benimle de paylaşır mısınız? Alacakken en iyisini almak isterim. Bir de kulaklarımı ağrıtmasını pek istemiyorum, HS 50 Pro bu konuda nasıldır?

Hocam açık konuşmam gerekirse kafamda 3 model vardı: Drop Plus, HS50 Pro, Anker. Bu modeller arasından da Drup Plus elemiştim, HS50 Pro ile ANKER kalmıştı geriye. ANKER sanki özellik bakımından daha iyi gibi duruyordu gözümde. ANKER konusunda ki olumsuz yorumları benimle de paylaşır mısınız? Alacakken en iyisini almak isterim. Bir de kulaklarımı ağrıtmasını pek istemiyorum, HS 50 Pro bu konuda nasıldır?
Teknik sorun yaşayanların (kulaklığın bir tarafının bozulması, sesin cızırtılı gelmesi gibi) sayısı bir hayli fazlaydı. Asıl sorun ise Anker'in bu kulaklığa adam akıllı bir destek vermemesi. Anker'in Türkiye desteği iyi ama neden bu kulaklıkla çok ilgilenmiyor. Donanım Haber editörü Burak Şolt, İnstagram hesabında bu kulaklıkla ilgili hikaye paylaşmıştı. Daha sonra Burak Şolt'a bu kulaklıkal sorun yaşayan bir sürü kişi mesaj attı, ben de oradan gördüm.

Eğer kafanız büyükse HS50 başınızı ağrıtabilir ama kulakları ağrıtacağını sanmıyorum.

Teknik sorun yaşayanların (kulaklığın bir tarafının bozulması, sesin cızırtılı gelmesi gibi) sayısı bir hayli fazlaydı. Asıl sorun ise Anker'in bu kulaklığa adam akıllı bir destek vermemesi. Anker'in Türkiye desteği iyi ama neden bu kulaklıkla çok ilgilenmiyor. Donanım Haber editörü Burak Şolt, İnstagram hesabında bu kulaklıkla ilgili hikaye paylaşmıştı. Daha sonra Burak Şolt'a bu kulaklıkla sorun yaşayan bir sürü kişi mesaj attı, ben de oradan gördüm.

Eğer kafanız büyükse HS50 başınızı ağrıtabilir ama kulakları ağrıtacağını sanmıyorum.
Teşekkür ederim hocam. Sanırım ANKER'den vazgeçeceğim bu kadar sorunu olduğunu bilmiyorum 😢. Oysaki hem fiyatı hem de görüntüsü ve özellikleri ile çok güzel duruyordu.

Vallaha ben de uzun süredir araştırıyorum sanırım bu fiyat bandında HS50 Pro gayet iyi. Ben de arkadaşlar sayesinde şimdi sipariş vereceğim.

Geri
Yukarı