450 TL modem önerisi

behnankmscu

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu mu?
Yoksa bu mu, hangisi daha iyi, aralarındaki farklar neler?

Bence alabiliyorsanız Keenetic Extra ürünü gayet mantıklı fakat eviniz çok büyük değildir ve wifi kullanacağınız oda ile modem arasına çok fazla engel girmeyeceğini düşünüyorsanız bu ürünü de önerebilirim. Ben kullanıyorum ve gayet tatmin ediyor beni (ADSL internet kullanıyorum 16Mbps hız alıyorum ve odamlar modem arasında iki duvar ve biraz mesafe olmasına rağmen bağlantım gayet stabil). Tek eksiği 5Ghz wifi bağlantı desteği yok. 2.4Ghz bağlantı olanağı sunuyor (5Ghz bağlantı için kısaca daha az kayıp yaşayarak bağlanma özelliği diyebilirim. Lütfen yanlışım varsa düzeltiniz).

Bence alabiliyorsanız keenetic extra ürünü gayet mantıklı fakat eviniz çok büyük değildir ve Wi-Fi kullanacağınız oda ile modem arasına çok fazla engel girmeyeceğini düşünüyorsanız bu ürünü de önerebilirim. Ben kullanıyorum ve gayet tatmin ediyor beni (ADSL internet kullanıyorum 16Mbps hız alıyorum ve odamlar modem arasında iki duvar ve biraz mesafe olmasına rağmen bağlantım gayet stabil). Tek eksiği 5GHz Wi-Fi bağlantı desteği yok. 2.4GHz bağlantı olanağı sunuyor (5GHz bağlantı için kısaca daha az kayıp yaşayarak bağlanma özelliği diyebilirim. Lütfen yanlışım varsa düzeltiniz).

5GHz Wi-Fi üzerinden daha fazla verim almayı sağlayıp 2.4GHz üzerindeki trafiği azaltır. Ben birkaç gündür araştırma yaptım ve 5GHz'in oldukça faydalı olduğunu gördüm. Yeni modem alınacaksa kesinlikle 5GHz özelliği bulunmalı. Keenetic markada karar kıldım ve onu alacağım. Teşekkürler.

5GHz Wi-Fi üzerinden daha fazla verim almayı sağlayıp 2.4GHz üzerindeki trafiği azaltır. Ben birkaç gündür araştırma yaptım ve 5GHz'in oldukça faydalı olduğunu gördüm. Yeni modem alınacaksa kesinlikle 5GHz özelliği bulunmalı. Keenetic markada karar kıldım ve onu alacağım. Teşekkürler.

Rica ederiz. İyi forumlar.

Geri
Yukarı