450 TL modem önerisi

Ege_1903

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. VMG3312 B10b modemini kullanıyorum. 3-4 gün önce Power ışığı kırmızı yanmıştı, hiçbir tepki vermiyordu. Yazılım güncellemesi vs. yaptım, düzeldi. Sonrasında yeniden bozuldu, anlayamadım. USB DSL ve Power ışığı silik bir şekilde yanıyor. Şu an herhangi bir tepki yok, o yüzden sizden modem önerisi almak istiyorum. Standart bir kullanıcıyım. Yani modem olsun, yeter. Şunları istiyorum sizden: Modem önerirken özellikle ileride olur da, ben zaten şu an TurkNet kullanıyorum, ileride olur da TurkNet'i bırakırım, Superonline veya Türk Telekom'a geçersem herhangi bir sorun yaşamamalıyım. Hani 400 TL para verip modem alacağım, sonra Turkcell'e geçeceğim, adamlar diyecek bu modem olmaz, benimkini al diye. Sorun yaşamak istemiyorum. Aklımda şöyle modemler var:
TP Link
ASUS
ASUS AC750
Bu üçü hoşuma gitti. TurkNet kullanıyorum, alıp kullanmak istiyorum. Herhangi bir sorun olur mu? Bu 3'ü dışında siz de önerebilirsiniz. Kafama yatarsa alırım. Özelliklerinden pek anlamıyorum. Zaten 16MB internet alıyorum. Arkadaşlar, şimdiden zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.
USB DSL ve İnternet ışığı olacak o bilginize bir çözüm var ise onu da yapabilirim.

Son düzenleme:
Superonline fiber altyapılı ve sadece kendi modemini kullanıyor muhtemelen türk telekom da kendi modemini verecek. Zaten o kadar pahalı bir modeme gerek yok alttaki modem fazlasıyla işini görür.

Superonline fiber altyapılı ve sadece kendi modemini kullanıyor muhtemelen Türk Telekom da kendi modemini verecek. Zaten o kadar pahalı bir modeme gerek yok alttaki modem fazlasıyla işini görür.

Hocam benim konuda yazdığım TP-Link modem alsam kullansam olur mu bilmediğimden soruyorum veya 2. seçenekteki ASUS'un bir modemini kullansam sorun olur mu ya? Modeme 1 kere para vermek istiyorum çünkü.

Hocam benim konuda yazdığım TP-Link modem alsam kullansam olur mu bilmediğimden soruyorum veya 2. seçenekteki ASUS'un bir modemini kullansam sorun olur mu ya? Modeme 1 kere para vermek istiyorum çünkü.

TP-Link'te yazılım açıkları var tavsiye etmem. ASUS da fazla pahalı.

Peki hocam dediğinizi alayım ama ben ADSL kullanıyorum bu modemde o destek var mıdır?

Ya son kez ASUS AC750 almak istiyorum neden dersen hem mobilden kontrol edebiliyorum benim en sevmediğim şey şu arayüze girmek bir de sürekli olarak Wi-Fi kapatabiliyorum sanki araştırmalarımda misafir ağı olarak atayabiliyormuşum bizimkilere az internet kullanmasını sağlıyabilirim kendim de oyun oynadığım için makine bana yüklenir sence alınır mı dostum? ve ya bunun fiyatında daha iyisi var mıdır 420 tl falan şu anda
Peki hocam dediğinizi alayım ama ben ADSL kullanıyorum bu modemde o destek var mıdır?

Ya son kez ASUS AC750 almak istiyorum neden dersen hem mobilden kontrol edebiliyorum benim en sevmediğim şey şu arayüze girmek bir de sürekli olarak Wi-Fi kapatabiliyorum sanki araştırmalarımda misafir ağı olarak atayabiliyormuşum bizimkilere az internet kullanmasını sağlıyabilirim kendim de oyun oynadığım için makine bana yüklenir sence alınır mı dostum? Veya bunun fiyatında daha iyisi var mıdır 420 TL falan şu anda.

Önerdiğin modem ile arasında 155 TL gibi bir fark oluyor bence değer diye düşünüyorum ama sonuç olarak modemden pek anlayan birisi değilim şimdiye kadarki yardımın için sana teşekkür ederim.

TP-Link Archer VR300 bu da alınılabilir? Önerir misiniz?​

TP-LİNK ARCHER VR300

Son düzenleme:

Geri
Yukarı