450 TL monitör tavsiyesi

volkan-68

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Benim emektar monitörü değiştirmek istiyorum. Marka olarak ASUS ve SAMSUNG tercihim. En fazla 450 liraya çıkabilirim. 1080P, mümkünse HDMI portlu bir monitör tavsiye ederseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler...

450TL'ye sanırım HDMI portlu bulamazsın. Benim monitörde hem HDMI hemde DVI var denedim, arada hiç fark yok. DVI'lı bir monitörde aynı işi görüyor. Aşağıdaki linkteki monitörün 21.5 inç'liği var o 449TL, almışken 23inç al.

Benim monitörde bunun bir üst modeli tek farkı hem HDMI hemde DVI bulunduğu için, birde hoparlör var. Tüm monitörlerin hoparlörlerinin verdiği seste çok iyi olmaz. Boşuna o kadar para vermeye değmez yani al bir DVI'lı monitör kullan.

PHILIPS 23" 234E5QSB/01 LED IPS MONİTÖR

Öğrenciyim ve mumkun olduğunca bütcemi zorlamış halimle 450 liraya çıkabiliyorum. Daha makul bir seçenek varsa önerebileceğiniz, veya tecrübe ettiğiniz paylaşırsanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı