500 TL kulaklık önerisi

rageddon

Centipat
Daha fazla  
Bir süredir kulaklık arayışındayım ama bulamıyorum, size danışmak istedim. Amacım ağırlıklı olarak müzik dinlemek ve arada oyun oynamak. Bu tarz bir kulaklık önerirseniz 10-20 lira daha oynayabilirim. Güzel bası olan bir kulaklık verebilirseniz iyi olur. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Stok bitmezse çok yakın zamanda alacağım. Tek merak ettiğim şey kulaklık rahat mı?
Dostum ne yalan söyleyeyim çok terletiyor hele evin sıcaksa resmen su akıyor o yüzden sadece oyunlarda ve özel müzik dinleyeceğim zaman takıyorum. Benim odam biraz sıcak o yüzden. Ayrıca kulaklık çok rahat kulağa tam oturuyor lakin tam ses müzik dinlersen dışarı acayip ses veriyor bu biraz rahatsız etti beni. yani cs de filan baya dışarı ses veriyor 0.7 sesde bile ama güzel kaliteli kulaklık bunlar sana sıkıntı yaratmayacaksa alabilirsin.

Ama sound orta sana ayarlarsan sıkıntı yaşamazsın ondan da ben kendime göre bir ses ayarı yaptım. Oyunda da artık biraz düşürüyorum ama iyi ses kastırıyor.

Dostum ne yalan söyleyeyim çok terletiyor hele evin sıcaksa resmen su akıyor o yüzden sadece oyunlarda ve özel müzik dinleyeceğim zaman takıyorum. Benim odam biraz sıcak o yüzden. Ayrıca kulaklık çok rahat kulağa tam oturuyor lakin tam ses müzik dinlersen dışarı acayip ses veriyor bu biraz rahatsız etti beni. Yani CS de filan bayağı dışarı ses veriyor 0.7 sesde bile ama güzel kaliteli kulaklık bunlar sana sıkıntı yaratmayacaksa alabilirsin.

Ama sound orta sana ayarlarsan sıkıntı yaşamazsın ondan da ben kendime göre bir ses ayarı yaptım. Oyunda da artık biraz düşürüyorum ama iyi ses kastırıyor.

Hangi kulaklık olursa olsun içinde soğutucu olmadığı sürece terletir zaten. Dışarı ses vermesi önemli değil benim için. Rahat olduğu sürece terletmesi ses yalıtımı kötü olması önemli değil.

Geri
Yukarı