500 TL kulaklık önerisi

Ben beğeniyorum açıkçası ses kasmayı seven biri olarak beni üzmüyor ama sizin beklentiniz bilemem.

Ben beğeniyorum açıkçası ses kasmayı seven biri olarak beni üzmüyor ama sizin beklentiniz bilemem.
müzik dinlemek olarak da yazmıştım bass kalitesi nasıl

James Donkey, Rampage, Gamepower vb. markaları önermiyorum, diğer hocalarım da önermeyecektir.

GALAX Sonar 02 Gaming Headset Usb 7.1 Kanal Rgb Oyuncu Kulaklığı (glx-hgs025csrgr0-gxlg) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
ilk defa gördüğüm bi marka yorumlarında da 7.1 olmadığını vs. yazmışlar açıkçası pek kaliteli bir kulaklığa benzemiyor gibi hocam

İlk defa gördüğüm bir marka, yorumlarında da 7.1 olmadığını vs. yazmışlar. Açıkçası pek kaliteli bir kulaklığa benzemiyor gibi hocam?
Genelde forumda önerilen bir kulaklık ama derinlemesine bir araştırma yapmadım, siz araştırma yapıp kendiniz karar verirsiniz diye. Onun dışında, bu bütçede şu kulaklık var, ses kartınız varsa mikrofonu çok kaliteli ses veriyor;
HyperX Cloud Stinger Core HX-HSCSC-BK Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Geri
Yukarı