450 TL PSU önerisi

SmauG52

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 450 TL bütce güzel bir tane PSU 600 650W olur. Birisi söylüyor öteki kötü diyor, biri diyor öteki o fiyata daha iyisi diyor sonra hepsi ortadan kayboluyor.

Bütçeyi 20 TL aşıyor.
Hocam bununla HP Simplicity arasında ne kadar fark olur? Çünkü arkadaş başka bir konuda sistemini yazdı 2600X ve 5700'ü var, ben de bu fiyatta 700W olanı olduğu için onu önermeyi düşündüm.

Gittigidiyor, bir satıcı değil. Gittigidiyor kullanıcılara satış ilanı verme imkanı sunan bir site. Attığım ürünün satıcısının puanı da oldukça yüksek. Yani sitenin Gittigidiyor olması almanıza engel değil.

Daha önce hırsızlık yapılan ürünleri satan satıcılar olmustu ondan pek yanaşmıyorum bu siteye hem de cogu sitede 500 TL iken burada o kadar ucuz olması beni tedirgin etmiyor değil.

Bütçeyi 20 TL aşıyor.

Arkadaşın tavsiye ettiği PSU'yu bende tavsiye ederim. En önemli sebebi 4+8 pin CPU girişi ve 2 adet 6+2 pin PCI-E girişi mevcut.

Xigmatek olabilir o fiyata. (Pek bir fikrim yok PSU hakkında ama kaliteli marka)
Xigmatek ile ilgili çok yorum okudum. Söylediklerimden emin değilim ancak sadece pahalı ürünlerinin kaliteli olup bu tarz ürünlerinin çok kalitesiz olduğunu söylüyorlar. Aynı zamanda sesli çalıştığı ile ilgili bu aralar yorum okuyorum.

Xigmatek ile ilgili çok yorum okudum. Söylediklerimden emin değilim ancak sadece pahalı ürünlerinin kaliteli olup bu tarz ürünlerinin çok kalitesiz olduğunu söylüyorlar. Aynı zamanda sesli çalıştığı ile ilgili bu aralar yorum okuyorum.

Pek bir fikrim yok o PSU hakkında. Ben sadece bir öneri sundum. Ki cümle sonunda da belirttim.

Hocam bununla HP Simplicity arasında ne kadar fark olur? Çünkü arkadaş başka bir konuda sistemini yazdı 2600X ve 5700'ü var, ben de bu fiyatta 700W olanı olduğu için onu önermeyi düşündüm.
Çok bir fark olacağını düşünmüyorum. Ama Zalman Megamax serisi daha kaliteli. Simplicity serisi, giriş seviyesinde. Megamax serisi ise orta seviyede.

Yeni konular

Geri
Yukarı