450 TL red Switch klavye önerisi

Hocalarım merhaba. 500TL'ye bildiğiniz bilek destekli red switch bir klavye var mı? Bilek desteksiz bir blue switch klavyem var ve çok rahatsız ediyor. Bütçem 450, 500 TL. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım merhaba. 500TL'ye bildiğiniz bilek destekli red switch bir klavye var mı? Bilek desteksiz bir blue switch klavyem var ve çok rahatsız ediyor. Bütçem 450, 500 TL. Şimdiden teşekkür ederim.
Bütçe biraz düşük olduğu için önerilen AOC dışında Red switch bulman zor olur. İndirimdeyken almanı tavsiye ederim. Ama problemleri elbet olacaktır.

Hocam cyan ile Blue'nun arasında fark var mı?

Aynı diye biliyorum cyan Philips'in Switch'i alın gitsin AOC'yi o fiyata düzgün kırmızı Switch bulamazsın problemsiz klavyede bulamazsın maalesef.
Teşekkür ederim hocam.

Almadıysanız elime ulaştı mükemmel klavye programı kötü diye yorum yapmışlar 1 yıl önce programa güncelleme gelmiş bayağı düzeltmişler çınlama sorunuda yaşamadım gözünüz kapalı alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Almadıysanız elime ulaştı mükemmel klavye programı kötü diye yorum yapmışlar 1 yıl önce programa güncelleme gelmiş bayağı düzeltmişler çınlama sorunuda yaşamadım gözünüz kapalı alabilirsiniz.
Hocam bende alacağım ama emin değilim tuş basmama sorunu vs. sorunu varmış. Işıklandırması nasıl? Sesi nasıl?

Geri
Yukarı