450 tl RGB fan tavsiyesi

CM'ın fanları başarılı attıklarınız arasından. Farklı bir öneri isterseniz buyrun:
COOLER MASTER MasterFan SF360R ARGB 360mm Fan | ITOPYA
Frame şeklinde fan tercihi yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aralarında alınabilecek tek marka CM markası.
Corsair SP120 satışı yok diye biliyorum biraz araştırma yaparsanız Corsair SP 120 modelini alabilirsiniz çok başarılı.

Aralarında alınabilecek tek marka CM markası.
Corsair SP120 satışı yok diye biliyorum biraz araştırma yaparsanız Corsair SP 120 modelini alabilirsiniz çok başarılı.
CM'ın fanları başarılı attıklarınız arasından. Farklı bir öneri isterseniz buyrun:
COOLER MASTER MasterFan SF360R ARGB 360mm Fan | ITOPYA
Frame şeklinde fan tercihi yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanıtlarınız için teşekkürler. Bu fiyat bandında önerebileceğiniz ürün var mı? Cooler Master dışında. CM almayı düşünüyorum şu anlık.

CM'yi aldınız mı acaba?
Aldım kullanıyorum. Kasam sebebiyle ters takmak zorunda kaldım. 800-1000RPM civarında ses yaptığı için 600RPM civarlarında kullanıyorum. Bu hızda içeriye gayet iyi hava verdiği için dert etmedim. Ekran kartımın ısısı düşüyor bile. 1500RPM çıkmak istiyorsan başka markalara yönel. CM tercih etmememin sebebi görünüşünün güzel olması ve fana bir şey takıldığı zaman otomatik durması.

Geri
Yukarı