450 TL sessiz klavye önerisi

Bütçe
450TL

TR_Asker

Kilopat
Arkadaşlar merhaba, sizden isteğim klavyeden çok anlamıyorum. Klavyede aradığım özellikler:
Dipnot: 450 TL'den yukarı çıkamam ama düşerse alabileceğim bir klavye de önerebilirsiniz.
Bu iki madde özellikle benim için çok önemli dikkat ederseniz sevinirim.

1-Kesinlikle gecikmesi az olmalı bu hangisinde vardır bilmiyorum.
2-Sessiz olması tuş sesine tahammül bile edemiyorum. (Şu an kullandığım eski bir klavye fakat hem oyunlarda eğilip kalkarken bazen yavaş kalıyor hem de çok ses çıkarıyor.)

Olmasa da olur dediğim özellikte:
Multimedya tuşları işime gelir.
Bilek desteği bulabilirsem bu fiyat aralığında hoş olur.
RGB olsa da olur olmasa da olur zaten nadiren açıyorum. (Oyuncu faresinde RGB yok ama kasanın arada açıyorum.)

Kendim gezerken bu modeli gördüm ama sessiz midir nasıldır bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Normalde bütçe olarak bu kadar da çıkmayacaktım ama bunu beğenince kafama yattı maksimum bu kadar çıkabilirim diye düşündüm.

Arkadaşlar merhaba, sizden isteğim klavyeden çok anlamıyorum. Klavyede aradığım özellikler:
Dipnot: 450 TL'den yukarı çıkamam ama düşerse alabileceğim bir klavye de önerebilirsiniz.
Bu iki madde özellikle benim için çok önemli dikkat ederseniz sevinirim.

1-Kesinlikle gecikmesi az olmalı bu hangisinde vardır bilmiyorum.
2-Sessiz olması tuş sesine tahammül bile edemiyorum. (Şu an kullandığım eski bir klavye fakat hem oyunlarda eğilip kalkarken bazen yavaş kalıyor hem de çok ses çıkarıyor.)

Olmasa da olur dediğim özellikte:
Multimedya tuşları işime gelir.
Bilek desteği bulabilirsem bu fiyat aralığında hoş olur.
RGB olsa da olur olmasa da olur zaten nadiren açıyorum. (Oyuncu faresinde RGB yok ama kasanın arada açıyorum.)

Kendim gezerken bu modeli gördüm ama sessiz midir nasıldır bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Normalde bütçe olarak bu kadar da çıkmayacaktım ama bunu beğenince kafama yattı maksimum bu kadar çıkabilirim diye düşündüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de bir kaç 'şu tuş basmıyor' şikayeti duymuştum artı olarak.

Sessiz klavye arıyorsanız mekanik klavyelerden uzak durun.
Membran ya da mec-brane klavyelere yönelin.

340 lira şu anda indirimde gecikmesi 3.5 ms diye biliyorum.

Ya da herkes tarafından bilinen ve beğenilen

400'ün altında alınabilir güzel.

Fiyatına göre özellikleri güzel.

Yani tuş sesine tahammül edemiyorsanız mekanik klavyelerden uzak durun. En sessiz mekanik klavyeler bile yukarıda attıklarımdan daha sessli olacaktır.

Sessiz klavye arıyorsanız mekanik klavyelerden uzak durun.
Membran ya da mec-brane klavyelere yönelin.

340 lira şu anda indirimde gecikmesi 3.5 ms diye biliyorum.

Ya da herkes tarafından bilinen ve beğenilen

400'ün altında alınabilir güzel.

Fiyatına göre özellikleri güzel.

Yani tuş sesine tahammül edemiyorsanız mekanik klavyelerden uzak durun. En sessiz mekanik klavyeler bile yukarıda attıklarımdan daha sessli olacaktır.
Hocam ilginiz için teşekkür ederim eğer mekanik klavyelerin gecikmesi az ise, ne yapalım red switchlerden bir tanesi alacağım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı