450 TL'ye 2. el ekran kartı önerisi

Yusufctnky.exe

Hectopat
Merhaba, elimde OEM RX460 2 GB ekran kartı var, fanı çok küçük olduğu için hızlandırınca çok ses yapıyor. Ben de satıp düzgün bir şey almak istiyorum. İşlemcim de düşük olduğu için şu anlık tek fanlı MSI RX460 4 GB buldum, GET ile 475 TL. Bu fiyatlara darboğazsız daha iyi tavsiyeniz var ise bekliyorum.
  • Intel i3-4160 3.6GHz
  • 8 GB RAM
  • ASUS H81M-PLUS
  • Corsair VS550

Merhaba, elimde OEM RX460 2 GB ekran kartı var, fanı çok küçük olduğu için hızlandırınca çok ses yapıyor. Ben de satıp düzgün bir şey almak istiyorum. İşlemcim de düşük olduğu için şu anlık tek fanlı MSI RX460 4 GB buldum, GET ile 475 TL. Bu fiyatlara darboğazsız daha iyi tavsiyeniz var ise bekliyorum.
  • Intel i3-4160 3.6GHz
  • 8 GB RAM
  • ASUS H81M-PLUS
  • Corsair VS550
Aynı ekran kartını alıcaksan sadece vram için para verme. Ekran kartının üzerine Harici bir fan takabilirsin .Elindeki bütçeyide ayırıp en azından minimum rx570 için harcamanı tavsiye ederim.

Aynı ekran kartını alıcaksan sadece vram için para verme. Ekran kartının üzerine Harici bir fan takabilirsin .Elindeki bütçeyide ayırıp en azından minimum rx570 için harcamanı tavsiye ederim.
Hocam hiç uğraşmak istemiyorum, bu ekran kartından kurtulmak istiyorum.Bütçemde bu kadar yetiyor,o kart pahalı.Aslında rx470 alasım vardı, darboğaz :(

Hocam hiç uğraşmak istemiyorum, bu ekran kartından kurtulmak istiyorum.Bütçemde bu kadar yetiyor,o kart pahalı.Aslında rx470 alasım vardı, darboğaz :(
İkinci elde rx 470 480 570 580 mining olma ihtimalleri yüksek olan kartlar . rx460 560 bunlar ise mining de kullanılmış olma ihtimalı çok düşük olan kartlar.

mining kartlar alınıp alınmama konusunda fiyatına ve garantisinin ne kadar süre kaldığına göre değisebilir .

Bütçenizi 150TL artırarak 2019 çıkışlı ikinci el Sapphire Pulse RX570 ITX almanızı öneririm.
Malesef çok yüksek o , zaten bütçemi en fazla zorlayarak açıklamada belirttiğim o ekran kartını alabiliyorum. 1 yıl 2 ay daha garantisi var. Yani benzer fiyata farklı bir kart önerebilen olur belki diye yazmıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı