450 TL'ye ASUS P8H61-M LX3 PLUS R2.0 ve G630 Tabanlı Sisteme Ekran Kartı Tavsiyesi

atila önder

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba öncelikle. Recep bey sizden yardım istiyorum, siz bu konuda oldukça bilgilisiniz.

Sistemim:
  • Anakart : ASUS P8H61-M LX3 PLUS R2.0
  • İşlemci :İntel Pentium G630 2.70 GHz 1155 pin
  • Bellek : Kingston 4 GB DDR3
  • HDD : Segate Barracuda 1 TB
  • İşletim sistemi :Windows 8.1 x64 Pro
  • PSU: Standart kasa PSU 350 Watt
  • Ekran kartı : GT 430 2 GB versiyon

Recep bey, ben pek fazla oyun oynamam. Ara sıra çok nadir ama yine de son çıkan oyunların bi kaç tanesini hiç olmazsa medium ayarlarda oynamak isterim. Ancak hepsinden önce web üzerinde youtube vs. yerlerde 4K videoları açamıyorum. Normal olarak ben şu an ekran kartını değiştirerek 4K videoları açabilmem mümkün mü? Sadece ekran kartı değiştirerek bu sorunu çözebilir miyim? Yoksa işlemcimi falan da değiştirmem gerekir mi? Eğer sadece ekran kartını değiştirmem yeterli olursa, 450 TL'yi falan geçmeyecek, mümkünse display portu olan, 4K için bi ekran kartı tavsiyeniz nedir? Lütfen yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar ASUS P8H61-M Rev3.0 anakart
8 gb dd3 ram
250 gb ssd
Windows 8.1 x64 Pro
i3 işlemci
bu anakarta sisteme takabileceğim en üst seviye ekran kartı ne olur fiyat önemli deil şimdiden teşekkürler
konuyu yanlış yere mi açtım bilmiyorum kolay gelsin

Merhabalar ASUS P8H61-M rev3.0 anakart.
8 GB DDR3 RAM.
250 GB SSD.
Windows 8.1 X64 PRO.
i3 işlemci.
Bu anakarta sisteme takabileceğim en üst seviye ekran kartı ne olur fiyat önemli değil şimdiden teşekkürler.
Konuyu yanlış yere mi açtım bilmiyorum kolay gelsin.

İşlemcinin tam modeli ve PSU kaç Watt'lık öğrenebilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı