450 TL'ye Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

OplaX

Hectopat
Arkadaşlar selamlar Bluetooth kulak içi kulaklık almak istiyorum bütçe maksimum 450 lira. Bu fiyat bandında kulaklık önerebilir misiniz? Ben Anker Soundcore R100 modelini düşündüm, sizin fikirlerinizi bekliyorum.

Hocam uzun araştırma sonucu ve tavsiye üzerine Oppo Enco Buds aldım, bugün teslim aldım, kulaklık çok iyi. Ses, şarj, mikrofon falan hepsi üst seviye 450-500 TL arası için. İlgiliyseniz incelemesi burda bir arkadaşın yaptığı, onun üzerine aldım bende.

Hocam uzun araştırma sonucu ve tavsiye üzerine Oppo Enco Buds aldım, bugün teslim aldım, kulaklık çok iyi. Ses, şarj, mikrofon falan hepsi üst seviye 450-500 TL arası için. İlgiliyseniz incelemesi burada bir arkadaşın yaptığı, onun üzerine aldım bende.

Hocam doğrudur ama ben daha çok AirPods tarzı kulaklık istiyorum görünüş açısından çünkü bu tarz kulaklıklar kullanamıyorum deneyimim var

Hocam doğrudur ama ben daha çok AirPods tarzı kulaklık istiyorum görünüş açısından çünkü bu tarz kulaklıklar kullanamıyorum deneyimim var
O zaman çok yardım edemem hocam, ben öyle dışarda gözüken kulaklıklardan özellikle rahatsız olup uzak duran birisiyim, bol şanslar.

Arkadaşlar selam. Elimde Anker Soundcore R100 var ama satacağım ve onun yerine aktif gürültü engelleyici kulaklık almak istiyorum. Otobüste müziği duyamıyorum neredeyse. Kulak içi kulaklık önerisi olan var mı? Aktif gürültü engelleyici olmasi lazım. Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı