450 TL'ye Ekran Kartı Önerisi

Reis53

Hectopat
Arkadaşlar 450'yi geçmeyecek fakat önümüzdeki 5 yıl boyunca oyunlarda sorun yaşamacağım bir ekran kartı varmı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Mayıs ayında alacağım güç kaynağım xilence xp550 550w. Bu kartı yeni sistemle beraber alacağım.

• intel core i5 3570k
  • gıgabyte ga-z77m-d3h
  • gskill 4gb ripjaws 1600mhz
  • seagate 1 tb barracuda

Birlikte 5 yıl sorunsuz oyun oynayabileceğim bi ekran kartı almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

hizliGonderiListe.png

Karşılaştır​
Kampanya195 $
+ KDV
461 TL
KDV DAHİL

hizliGonderiListe.png

Karşılaştır​
Kampanya204 $
+ KDV
482 TL
KDV DAHİL
discount_product.png

hizliGonderiListe.png

Karşılaştır​
Kampanya183 $
+ KDV
433 TL
KDV DAHİL

5 Yıl sorun çıkartmıyacak derken sağlam olsun demek istedin heralde bende asus önerdim mazeme kalitesi servisi iyi oldugundan o bütceye alınabilecek 3 iyi kart.
Ama 5 yıl oynatsın diyosan o biraz zor. Zaten en yüksek ayarları bugun için bile o bütceyle zorlama oynayabilirsin ki gelecek oyunları düşünürsek tatmin edici grafiklerde 2 yıldan fazla oynatır. Tabi gittikce Highten mediuma düşersin A.A ve diğer güçlü ayarları dahil etmiyorum bile.
5 yıl neler getirecek neler götürecek bunu hesaba katmalısın herşey gelişiyor ve değişiyor. Okadar uzun süreli düşünmek mantıksızdır :)

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 660 veya HD 7850/7870 alabilirsin o zaman fakat yinede şimdiden kart önermek yanlış olur fiyatlar çok değişken çünkü. AMD'nin yeni kartlarından da alabilirsin Mayıs'da.

Sen adamın güç kaynağını bilmeden niye ekran kartı öneriyorsun ?

Üste adam sorduğu için.

- - - Güncellendi - - -

Baştan alalım kasan ne? Bütçen ne kadar her şey dahil anakart,ram,ekran kartı,işlemci vb. Ve son olarak o toplamayı düşündüğün sistem fazla iyi değil bütçe belirt daha iyisi olsun.

Mayıs ayında alacağım güç kaynağım xilence xp550 550w. Bu kartı yeni sistemle beraber alacağım.

• intel core i5 3570k
  • gıgabyte ga-z77m-d3h
  • gskill 4gb ripjaws 1600mhz
  • seagate 1 tb barracuda

Birlikte 5 yıl sorunsuz oyun oynayabileceğim bi ekran kartı almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
5 yıl tüm oyunları 1280x720 1440x900 gibi çözünürlükleri kastediyorsan oynatır. Fakat 1680x1050 ya da 1920x1080 çözünürlükte yüksek doku ve kalitede şuan bile çok zorlanır. Ekran kartı için ayırdığın bütçeni 1.000 tl civarına çekmen lazım. Ama düşük doku ve kalitede 1 2 sene götürür.
VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7870 O.C. GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kart=517 tl.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı