450 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
450
Logitech G213 veya Razer Cynosa alabilirsin. Gidişte boş markalara para vermek sıkıntı çıkarıyor sonra. Anlatmak Lazım herkese ısrarla ucuz mekanik klavye önerilerinden vazgeçin diye ama dinleyen olmuyor pek.
Hocam redragonun kalitesini bir araştırın isterseniz. Kendisi bizim ülkemizde bilinmese bile yabancı ülkelerde orta seviye ürünlerde başı çekmekte. Çok büyük bir altyapıya ve köke sahip. Ürünlerini kendileri üretiyorlar ve marka basım değil. Logitech g213 tamamiyle bir kandırmaca. Çok fazla tuş basmama ve sertleşme sorunu oluyor. Ledler kendi kendine bozuluyor. Bir süre sonra hiç çalışmıyor. Cynosa gayet kalitelidir ancak mekanik varken alınmaz. Şayet gerçek outemular cherrylerin birebir kopyasıdır ve sorun çıkarmazlar. PCB iyi ise gayet iyidirler.

Hocam redragonun kalitesini bir araştırın isterseniz. Kendisi bizim ülkemizde bilinmese bile yabancı ülkelerde orta seviye ürünlerde başı çekmekte. Çok büyük bir altyapıya ve köke sahip. Ürünlerini kendileri üretiyorlar ve marka basım değil. Logitech G213 tamamiyle bir kandırmaca. Çok fazla tuş basmama ve sertleşme sorunu oluyor. LED'ler kendi kendine bozuluyor. Bir süre sonra hiç çalışmıyor. Cynosa gayet kalitelidir ancak mekanik varken alınmaz. Şayet gerçek outemular Cherry'lerin birebir kopyasıdır ve sorun çıkarmazlar. PCB iyi ise gayet iyidirler.

Peki bir sıkıntı çıktığı zaman ne olacak? Garantisi sağlam mı hocam?

Tamam o zaman bilmiyordum bunu. Bizzat PSU'sunu kullanıyorum. Ama klavyede ne derece başarılı ya da düzeltmek gerekirse muadillerine göre neden daha ucuza satılıyor?
Muadillerine göre ucuz olmasının sebebi Redragon fiyatlandırma prensibi. Dolar kurunda sabit ve daha düşükten alıyorlar hala burası için. Örneğin bu klavye 90 dolar iken ülkemizde 480 TLye satılmakta. Klavyede başarılarına gelirsek Redragon en ufak sorunlu malda kullanıcı hatası olursa bedava tamir genel bir arıza olursa birebir sıfır değişim yapıp fatura ve garanti süresini güncelliyor. Bu servisi bulmak zor iş. Umarım bozmazlar

Muadillerine göre ucuz olmasının sebebi Redragon fiyatlandırma prensibi. Dolar kurunda sabit ve daha düşükten alıyorlar hala burası için. Örneğin bu klavye 90 dolar iken ülkemizde 480 TLye satılmakta. Klavyede başarılarına gelirsek Redragon en ufak sorunlu malda kullanıcı hatası olursa bedava tamir genel bir arıza olursa birebir sıfır değişim yapıp fatura ve garanti süresini güncelliyor. Bu servisi bulmak zor iş. Umarım bozmazlar
Aydınlandım teşekkür ettim.

Şöyle de orjinal fiyatı bırakayım madem gören esinlenen olursa alsın kaçırmasın
1610390613451.png

Geri
Yukarı