450 TL'ye kulaklık tavsiyesi

İrfan Duman

Hectopat
Merhaba arkadaşlar şimdi abime bir kulaklık alacağız. Müzik, oyun, telefon ve birçok iş için yani her ihtiyacını görsün istiyoruz. Bu kulaklığı istiyordu kablosuz + bassboosted olduğu için ama bilgisayar için de kullanacağı için ve telefona da dönüşümü olduğu için bunu önerdim. Sizin bir fikriniz var mı ? Bütçemiz 400 - 450 TL bir de şu kablosuz kulaklığı gördüm ve denedim, kulağa oturuşu çok kötüydü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok gülünç bir durum. Soldaki Gamepower Warlord, Sağdaki James Donkey 712. Bir kez daha "marka" bastıklarını görünüz efendim.
1540153807234.png

arkadaşlar gamepower, jamesdonkey tartışmasını bırakıp sony mi steelseries mi biraz daha bilgi verir misiniz ? Mesela hangisi müzikte daha iyi hangisi kulağa oturuşta daha iyi falan ? Deneyimleyen yok mu ?

arkadaşlar gamepower, jamesdonkey tartışmasını bırakıp sony mi steelseries mi biraz daha bilgi verir misiniz ? Mesela hangisi müzikte daha iyi hangisi kulağa oturuşta daha iyi falan ? Deneyimleyen yok mu ?
sony telefonunu kullandım ve berbattı. birçok açıdan sony steelseries'e göre kalitesiz geliyor. Sony birçok açıdan farklı farklı şeyler üretirken steelseries sadece oyuncu ekipmanları üretiyor. o yuzden steelseries daha kalitelidir

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı