4500₺ 1080p IPS monitör önerisi

Bütçe
3500-4000 TL
Ben de aynı fiyat aralığında monitör arıyorum Gigabyte G24F-2, Dell G2422HS, AOC 24G2spu modelleri arasında kaldım. Bunlar arasındaki varsa ne gibi farklar var artıları eksileri nelerdir? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Gigabyte'da hdr var ama Dell'de yok sanırım.

Aldığım sistem kasa dahil Asus tuf serisi, o yuzden aklim Asusa da kayıyor ama kablo kanalı olmadığı için pek içime sinmedi. Sanirim ben de Gigabyte ve Dell arasinda kaldim.

Sizin yasadiginiz şehirin stok durumu uygunsa MSİ'nin bu modeline de bakın derim.

Son düzenleme:
G24-20 iyi bir cihaz. Neden elesin?
Yeni patlak veren coil whine sorunu var çünkü hocam. Önermem ben şahsen G24-20'yi bu saatten sonra.

Önerim AOC 24G2SPU/BK ve Gigabyte G24F-2 olur, denk monitörler ikisi de.

Hocam arkadaşın bütçesi iyi olduğu için elemiştim. Yoksa kötü değil tabii ki. Tek sıkıntısı coil whine o da çok az. Bütçe olarak 3500₺ sınır yazsa ilk önereceğim monitörlerdendir. Fakat Dell G2422HS, AOC 24G2SPU/BK bana göre Lenovo G24-20'den daha iyi.
Bana göre değil hatta direkt her türlü daha iyi.

Gigabyte'da hdr var ama Dell'de yok sanırım.

Aldığım sistem kasa dahil Asus tuf serisi, o yuzden aklim Asusa da kayıyor ama kablo kanalı olmadığı için pek içime sinmedi. Sanirim ben de Gigabyte ve Dell arasinda kaldim.

Sizin yasadiginiz şehirin stok durumu uygunsa MSİ'nin bu modeline de bakın derim.

Bu model de alınabilir bu arada.

İtopya'da G24F-2 indirimdeydi. Ben de bu monitörü tercih ettim. Umarım doğru tercih yapmışımdır. Aklımda Dell G2722HS ve yine itopyada indirime girmiş Asus TUF VG279Q1A'da vardı.

G24F-2 almayı düşünenler indirimi kaçırmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı