4500-4700TL sistem önerisi

ExceptionalPath

Hectopat
Arkadaşlar, arkadaşım PC almayı düşünüyor. Fikri olsun diye buraya konu açmak istedim kendi okusun o yüzden 4500-4700 TL arası sistem tavsiyelerinizi bekliyoruz. Sadece kasa için olacak. Ayriyeten 700-1000 TL arası monitör önerilerinizde bekliyoruz. Şimdiden fikrini belirten herkese teşekkürler.

Fotoğraftaki özellikleri seçin monitör olarak isr bunu öneriyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    50,2 KB · Görüntüleme: 38
Çok ideal bir sistem tavsiye ederim.

Kötü sistem değil lakin daha iyi seçenekler olduğunu düşünüyorum oyun performansında ve teknoloji olarak 10100F ve R3 3xxxc serisinden geride sonuçta fiyat olarak da 10100F çok avantajlı.

Fotoğraftaki özellikleri seçin monitör olarak isr bunu öneriyorum.

Öneriniz için teşekkür ederim güzel sisteme benziyor bir şey sorabilir miyim ben genelde Teknobiyotik'den alışveriş yaparım veya Vatan. Sinerji vs iyi de biliyorum da bu GameGaraj son 1 senedir karşıma çıkıyor hemen hemen ve güvenilir midir biraz bilgi verir misiniz ayrıca bir soru da donanım bilgilerinde her sistemlerinde 650W GameGaraj PSU görünüyor?

Kötü sistem değil lakin daha iyi seçenekler olduğunu düşünüyorum oyun performansında ve teknoloji olarak 10100F ve R3 3xxxc serisinden geride sonuçta fiyat olarak da 10100F çok avantajlı.

Öneriniz için teşekkür ederim güzel sisteme benziyor bir şey sorabilir miyim ben genelde Teknobiyotik'den alışveriş yaparım veya Vatan. Sinerji vs iyi de biliyorum da bu GameGaraj son 1 senedir karşıma çıkıyor hemen hemen ve güvenilir midir biraz bilgi verir misiniz ayrıca bir soru da donanım bilgilerinde her sistemlerinde 650W GameGaraj PSU görünüyor?
Güvenilirdir.
PSU hakkında Aigo GP650 PSU kullanıyor ve bu PSU çok iyi değil fakat çok kötüde değil normal bir PSU.

Biraz zorlama bir 1650S topladım. Bütçesini biraz geçiyor, isterse 8 GB RAM alıp, diğer 8'i sonradan eklesin. Öyle yaparsa bütçeyi aşmaz.

Monitör olarak bunlar var;

Biraz zorlama bir 1650S topladım. Bütçesini biraz geçiyor, isterse 8 GB RAM alıp, diğer 8'i sonradan eklesin. Öyle yaparsa bütçeyi aşmaz.

Monitör olarak bunlar var;

Teşekkür ederim bayağı bir uğraşmışsınız arkadaşım parça parça almaya sıcak bakacak biri değil ama bahsedeceğim gerçekten sag olun :)

Güvenilirdir.
PSU hakkında aigo GP650 PSU kullanıyor ve bu PSU çok iyi değil fakat çok kötüde değil normal bir PSU.

Anladım teşekkürler kullanılır diyorsunuz olmadı sonra değiştirilir zaten. Sistemde sorun çıkması durumunda GameGaraj karşılıyor değil mi hasarı falan biraz bakıncağım etrafa bu sistem yattı gibi kafaya teşekkürler.

daha iyi alternatif fikirleri olanlar varsa her zaman açığım. teşekkürler şimdiden.

Teşekkür ederim bayağı bir uğraşmışsınız. Arkadaşım parça parça almaya sıcak bakacak biri değil ama bahsedeceğim gerçekten sağ olun :)
Ne demek hocam, ben teşekkür ederim.

Parça parça almayacaksa, aşağıdakine bakabilir.

1613220632506.png

Netac'ın o SSD'sinin kontrolcüsü kötü. Samsung'un attığım SSD'si zaten kat kat daha iyi.

Monitör olarak önerim aynı.

Dosya Ekleri

• 1613220546659.png
    1613220546659.png
    46,3 KB · Görüntüleme: 30
Ne demek hocam, ben teşekkür ederim.

Parça parça almayacaksa, aşağıdakine bakabilir.

Eki Görüntüle 877511

Netac'ın o SSD'sinin kontrolcüsü kötü. Samsung'un attığım SSD'si zaten kat kat daha iyi.

Monitör olarak önerim aynı.

Evet GameGaraj'dan bu sistemi almak benim de kafama yattığı üstelik i5 10400F 300TL farkla geliyor bence 10400F e yükseltip alınabilir. Teşekkür ederim umarım GameGaraj'dan ötürü bir sıkıntı çıkmaz :)

Geri
Yukarı