4500-5000 TL arası monitör tavsiyesi

Bütçe
4500-5000

BedirhanBulut

Hectopat
Dostlarım her ne kadar forumda bu mesele hakkında birçok açılmış başlık görmüş olsam bile birçoğu güncel değil ve incelediğim hiçbir monitörden emin olamıyorum. Bu fiyat bandında NVIDIA ekran kartı uyumlu pek monitör göremedim. Tavsiyeleriniz önemlidir şimdiden teşekkür ederim.

500 TL daha artarsan çok iyi olur. Ayrıca NVIDIA uyumlu AMD uyumlu olayını geç DP kablo ile o G-Sync falan açılıyor yani çözülüyor bu durum.

Asla alınmaz. Tek iyi özelliği 180Hz 0.5ms olması ayrıca bu fiyatları hak etmiyor 4K TL'ydi İtopya da gerçi 4K TL'de olsa alınmaz kontrast oranı ve görüntü kalitesi kötü.

Bunu görmüştüm hatta ilgimi de çekmişti fakat ayak kısmı pek güvenilir gelmedi hocam yine de teşekkür ederim.

500 TL daha artarsan çok iyi olur. Ayrıca NVIDIA uyumlu AMD uyumlu olayını geç DP kablo ile o G-Sync falan açılıyor yani çözülüyor bu durum.

Şu anlık kararım bu monitör yönünde duruyor sadece FreeSync muhabbeti tereddüte düşürmüştü eğer bunu DP kablosu ile halledebileceksem mantıklı duruyor teşekkür ederim.

Bunu görmüştüm hatta ilgimi de çekmişti fakat ayak kısmı pek güvenilir gelmedi hocam yine de teşekkür ederim.

Şu anlık kararım bu monitör yönünde duruyor sadece FreeSync muhabbeti tereddüte düşürmüştü eğer bunu DP kablosu ile halledebileceksem mantıklı duruyor teşekkür ederim.

Aktif edersin NVIDIA Control panel üzerinden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aktif edersin NVIDIA Control panel üzerinden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam şöyle ben laptop kullanmaktayım ve dp girişi yok minidp girişi var aynı şekilde bir minidp to dp kablosu alsam sıkıntı olmaz değil mi?

Hocam şöyle ben laptop kullanmaktayım ve DP girişi yok minidp girişi var aynı şekilde bir minidp to DP kablosu alsam sıkıntı olmaz değil mi?

O konuda bir şey diyemem tam bilmiyorum fakat bende FreeSync monitör ile 1660 Ti kullanıyorum bir yırtılma ya da vb bir sorun yaşamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı