4500-5000 TL arası sistem toplama

Joseph37

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz be abi
İnşallah bir aksilik olmazsa haftaya (yılbaşından sonra) bilgisayar alacağız. Aklımda uber sistemini 2700X ve Carbide-Spec Delta VS550 PSU yaptığımızda 4437 TL oluyor. Daha iyi önerileriniz varsa öneriye açığım. Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

İşlemciyi 2700X yaptığınızda fiyat 4277₺ oluyor ancak +600₺ vermeye gerek yok. Bunun yerine Ryzen 2600 seçebilirsiniz. Aynı özellikleri olan sistem Uber'den daha ucuza geliyor.
Yerinizde olsam işlemciyi Ryzen 1600 ekran kartını da 1660Ti seçerdim. Oyun içinde aynı performansta çok daha hesaplı olurdu.

İşlemciyi 2700X yaptığınızda fiyat 4277₺ oluyor ancak +600₺ vermeye gerek yok. Bunun yerine Ryzen 2600 seçebilirsiniz. Aynı özellikleri olan sistem Uber'den daha ucuza geliyor.
Yerinizde olsam işlemciyi Ryzen 1600 ekran kartını da 1660Ti seçerdim. Oyun içinde aynı performansta çok daha hesaplı olurdu.
Teknobiyotik Tuzla'daymış bizde Tuzla'da olduğumuz için şubeye gidip alabilir miyiz ?

İnşallah bir aksilik olmazsa haftaya (yılbaşından sonra) bilgisayar alacağız. Aklımda uber sistemini 2700X ve Carbide-Spec Delta VS550 PSU yaptığımızda 4437 TL oluyor. Daha iyi önerileriniz varsa öneriye açığım. Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.
Ben olsam uber sistemine 512gb M.2 SSD eklerdim

Donanım arşivindeki bebe baya deneme yapıp topluyor. Ekran kartı mesela RTX 1660 super adam deneme yanılma yoluyla topluyor o yüzden dedim. Ben alacak olsam uber alırdım.
O sistemde kullanılan PSU Gamepower marka. Gamepower marka forumda önerilmez. Kalitesiz çin malı. Hele ki o marka PSU'ya asla sistem emanet edilmez.
Deneme yanılmadan kastınız video ve oyun testiyse attığım sistemin de detaylı oyun test videoları Teknobiyotik Youtube kanalında mevcut.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı