4500-5000 TL Ekipman Önerisi

ender_ender

Kilopat
Daha fazla  
Ekipman olarak monitör olarak 2K 144Hz G SYNC 1ms düşünüyorum. Klavye red switch FPS oyunlar için iyi oluyormuş sanırım? Tepkime süresi düşük uygun fiyatlı arıyorum. Mouse biraz büyük tepkime süresi düşük FPS oyunlar için, macrolu ve mousepad iyi kaliteli fiyatına uygun arıyorum. Kulaklık 7.1 film ve oyun için uygun iyi bir kulaklık arıyorum. Oyuncu koltuğu 1.90 boy kilo 110 olacak şekilde, eğilip uzanabilen, yatabilen, uzun saatler üstünde oturmaya dayanıklı bir koltuk arıyorum. Son olarak VR gözlük deneyim ve arkadaşlar arasında elenme amaçlı kullanacağım. Para az olduğu için bunlara yetmediği için, ikinci el almayı düşünüyorum sizce nasıl yapmalıyım? Koltuk, VR gözlük ve kulaklık gibi ürünleri terden dolayı nasıl temizlemeliyim? Daha önceki kullandıklarım ıslak bezle sildiğim için zedelenip sökülüyor, onun için nasıl ürünler tercih etmeliyim ve nasıl temizlerim?
Sistem özellikleri;
  • GTX 1070 MSI Ekran Kartı
  • i7 7700K İşlemci
  • 2X8 GB 2400 MHz RAM
  • 250 GB SSD 2TB HDD
  • 750+80Plus Güç Kaynağı
  • Z170A Tomahawnk Anakart

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı