4500-5000 TL telefon önerisi

Tristan23

Kilopat
Yer
İstanbul/Kartal
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,
Bütçem max 5000 TL arkadaşlar. Telefonun bataryası, işlemcisi vs benim için önemli sosyal medya neredeyse hiç kullanmıyorum o yüzden kamerası benim için arka planda kalıyor. Tavsiyelere açığım, şimdiden teşekkürler. @BERWAR

Bu kriterleri karşılayacak cihaz Note 10s.
Hoşgeldin bu arada. Uzun yıllardır görünmüyorsun.
Üstat nasılsın? Hala buralarda olmana ve beni hatırlamana çok sevindim. :) Note 10S için IMEI klonlanıyor diye yorumlar okumuştum o yüzden biraz temkinliyim açıkçası. Galaxy M32 hakkında ne düşünüyorsun?

Üstat nasılsın? Hala buralarda olmana ve beni hatırlamana çok sevindim
İyiyim sağol teşekkür ederim. Elbette hatırlatırım az sistem tavsiyesi yapmadık. 😀
Kaçak spot Note 10s modellerine IMEI atılıyor. Diğer türlü art niyetli biri kasıtlı olarak yapmadıkça IMEI'si gitmez. Kaçak Note 10s fiyatları da 3200 3300 TL civarı zaten.

M32 konusuna gelirsek donanım olarak Note 10s modeline göre zayıf kalan bir model. Batarya ve kamera olarak iyi bir cihaz.

İyiyim sağol teşekkür ederim. Elbette hatırlatırım az sistem tavsiyesi yapmadık. 😀
Kaçak spot Note 10s modellerine IMEI atılıyor. Diğer türlü art niyetli biri kasıtlı olarak yapmadıkça IMEI'si gitmez. Kaçak Note 10s fiyatları da 3200 3300 TL civarı zaten.

M32 konusuna gelirsek donanım olarak Note 10s modeline göre zayıf kalan bir model. Batarya ve kamera olarak iyi bir cihaz.
Aynen öyle, ne günlerdi be ama hayat telaşesi uzak kaldık. ☺️
Kardeşim bir de A52 hakkında görüşlerini rica edebilir miyim? Note 10S'i mağazada görme şansım oldu kamera benim için çok önemli olmasa da o fiyattaki bir ürüne göre bana kamerası çok kötü geldi bu nedenle bütçeyi biraz daha arttırıp A52 yada A32 alsam mı diye düşünüyorum. Saygılar.

A52 gayet iyi bir ürün ve kamera olarak da çok başarılı bir üründür. Donanım olarak daha güçlü olan M52 modeli de var ama o kamera olarak A52 kadar iyi değil.
Teşekkür ederim üstadım, muhtemelen bütçeyi biraz aşıp A52 alacağım. Yine bu fiyat aralığında tavsiyelerin varsa alabilirim.

A52 mantıklı seçenek açıkçası. Ben kendim de Note 10S kullanıyorum memnunum. A52 daha başarılı bir cihaz. Benim yurt dışı cihazı ben ucuza almıştım 2400 TL'ye.
Teşekkür ederim kardeşim.
A52 mantıklı seçenek açıkçası. Ben kendim de Note 10S kullanıyorum memnunum. A52 daha başarılı bir cihaz. Benim yurt dışı cihazı ben ucuza almıştım 2400 TL'ye.
Kardeşim hakkını helal et seni umuyorum ki son kez rahatsız edeceğim. 5000 lira gibi bir bütçem vardı ama almışken düzgününü alayım vs vs derken 7000 liralara kadar çıktım. Şu an A52S ve S20 FE arasında kalmış bulunmaktayım. Senden bu hususta da yardım rica edebilir miyim? Ya da alternatif ne önerebilirsen. En geç salıya kadar siparişi vereceğim inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim hakkını helal et seni umuyorum ki son kez rahatsız edeceğim
Duymamış olayım öyle bir şey mi olur. İstediğini sorabilirsin. S20 FE batarya haricinde daha iyi bir cihaz A52S modeline göre. İki model arasında çok fiyat farkı yok. Bu nedenle S20 FE almak daha doğru. Yalnız Snapdragon modelini alın. Kod adı G780G olarak geçer.

Yeni konular

Geri
Yukarı