4500- 5000 TL'ye Tasarım Amaçlı PC Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

er36po

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Kars/ Ordu
Daha fazla  
Meslek
İnşaat
Arkadaşlar, bir arkadaşıma max 5000 TL'lik herşey dahil bir sistem toplayacağım, aklımda topladığım bir sistem var.
Ancak ben sizin de fikirlerinizi almak istedim.

Sistemin kullanım amacı; Tasarım/ AutoCat, vb.

Aklımdaki sistemin aynısını ya da en yakın öneriyi veren bir arkadaşımıza; benden istediği herhangi bir oyun olacak. (Eski ya da en güncel oyun hiç fark etmez)

Not: Benim topladığım sistem Vatan sitesinde olduğundan sizinde yanlızca vatan özerinden toplamanızı rica edeceğim.

Not 2: Sepete eklenmiş ya da fiyatlarıyla birlikte liste şeklinde olursa daha makbule geçer.

@Silinen üye, topladığın sistemde Kasa ve Power dışında hem fikir sayılırız.
Ancak monitörden biraz kısarak Power'i biraz canlandırıp RAM ve anakartın da MHz'leri biraz daha yüksek olanı seçebiliriz. bu belki 5 bin TL'yi biraz aşacak ama yapacak bir şey yok.
Kasayı da vatanda seçerim.

Geç cevap vermemin nedeni de başka öneri beklememden dolayıydı.
Ayrıca ''Bildirimde'' sıkıntı var. bu konuda da olduğu gibi ismin etiketlendiği halde Bildirim alamıyorum.

@Buğra tulpar, öneriniz için teşekkürler, ancak Toshiba'ya karşı alerjim var... Yaklaşık 5-6 ay önce Toşhiba'nın 32 GB'lik 3,0 flash belleğini almış ancak PC'ye ikinci takışta çalışmayıp beni mağdur etmişti.

RAM'lerin de mümkünse 1600 MHz üstü olmasını istiyorum.

@adaminbiri ve @Ahmet YEŞİL, önerileriniz bana olumlu geliyor. Teşekkürler.

Arkadaşlar, düzeltme yapmak istiyorum; İkinizin de seçtiğiniz monitör fazla, daha kasa da alınacak.

Daha kasa da alınacak derken abi, orayı pek anlamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…