4500- 5000 TL'ye Tasarım Amaçlı PC Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

er36po

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Kars/ Ordu
Daha fazla  
Meslek
İnşaat
Arkadaşlar, bir arkadaşıma max 5000 TL'lik herşey dahil bir sistem toplayacağım, aklımda topladığım bir sistem var.
Ancak ben sizin de fikirlerinizi almak istedim. :)

Sistemin kullanım amacı; Tasarım/ AutoCat, vb.

Aklımdaki sistemin aynısını ya da en yakın öneriyi veren bir arkadaşımıza; benden istediği herhangi bir oyun olacak. (Eski ya da en güncel oyun hiç fark etmez)

Not: Benim topladığım sistem Vatan sitesinde olduğundan sizinde yanlızca vatan özerinden toplamanızı rica edeceğim. :)

Not 2: Sepete eklenmiş ya da fiyatlarıyla birlikte liste şeklinde olursa daha makbule geçer. :)

Kasa ve PSU'dan emin değilim ama? :)

5000 sistem.PNG

@Silinen üye, topladığın sistemde Kasa ve Power dışında hem fikir sayılırız.:)
Ancak monitörden biraz kısarak Power'i biraz canlandırıp RAM ve anakartın da MHz'leri biraz daha yüksek olanı seçebiliriz. bu belki 5 bin TL'yi biraz aşacak ama yapacak bir şey yok.
Kasayı da vatanda seçerim.

Geç cevap vermemin nedeni de başka öneri beklememden dolayıydı.:)
Ayrıca ''Bildirimde'' sıkıntı var. bu konuda da olduğu gibi ismin etiketlendiği halde Bildirim alamıyorum.(n)

@Buğra tulpar, öneriniz için teşekkürler, ancak Toshiba'ya karşı alerjim var... Yaklaşık 5-6 ay önce Toşhiba'nın 32 GB'lik 3,0 flash belleğini almış ancak PC'ye ikinci takışta çalışmayıp beni mağdur etmişti.

RAM'lerin de mümkünse 1600 MHz üstü olmasını istiyorum.

@adaminbiri ve @Ahmet YEŞİL, önerileriniz bana olumlu geliyor. Teşekkürler.:)

Arkadaşlar, düzeltme yapmak istiyorum; İkinizin de seçtiğiniz monitör fazla, daha kasa da alınacak.

@Buğra tulpar, öneriniz için teşekkürler, ancak Toshiba'ya karşı alerjim var... Yaklaşık 5-6 ay önce Toşhiba'nın 32 GB'lik 3,0 flash belleğini almış ancak PC'ye ikinci takışta çalışmayıp beni mağdur etmişti.

RAM'lerin de mümkünse 1600 MHz üstü olmasını istiyorum.

@adaminbiri ve @Ahmet YEŞİL, önerileriniz bana olumlu geliyor. Teşekkürler.:)

Arkadaşlar, düzeltme yapmak istiyorum; İkinizin de seçtiğiniz monitör fazla, daha kasa da alınacak.
Daha kasa da alınacak derken abi, orayı pek anlamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı