4500 - 5000TL Arası Notebook Önerileri

Echt Studios

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle doğru yerdemiyim bilmiyorum. Benim 4.500-5000 tl civarı bir bütçem var. Hem ara ara render alabileceğim, Photoshop tarzı programları sıkıntısız tabiri caizse uçak hızında kullanabileceğim ve tüm bunların üzerine de oyunlarda canavar olacak bir laptop almayı planlıyorum. Biliyorum bu tür özelliklerde en iyi masaüstü almak ama benim taşımam gerekli. Yine de masaüstü önerilerinizi de alabilirim. Belirttiğim bütçe ve özellikler civarında Monster, Msi ve Apple PC'ler arasındayım. Yanıtlarınızı bekliyorum. İyi forumlar!

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneriniz için teşekkürler. Fikri olan tüm arkadaşlardan yardım bekliyorum. İyi forumlar.

Not: @Recep Baltaş @Ali Güngör siz iki değerli şahsiyetin özellikle yorum yapmasını canı gönülden istiyorum. Sizleri çok seviyoruz ve sonuna kadar güveniyoruz. Allah yolunuzu açık etsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı