4500-5000TL oyun ve programlama için laptop önerisi

LevıAckerman44

Femtopat
Merhaba arkadaşlar, elimde 3 tane laptop var. Yazılım programları ve oyun için kullanacağım. Oyun olarak LoL, Fortnite, CS oynuyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
MX 130 ve 3. nesil Ryzen mobil'den uzak dur. Eğer acelen yoksa biraz daha biriktirip bunu al.

Bana kalırsa 1600 TL biriktirip seni daha uzun süre götürebilecek bir cihaz almak daha mantıklı ama illa attıklarından birini alacaksan bunu al.

Hepsiburada.com'da daha ucuz.

He bir de eğer 800 TL ekleyebilirsen bu da alınabilir.

Hocam peder illa mağazadan alalım diyor takıntılı biraz bu konuda.
Babanıza 700 TL kadar daha ucuz olduğunu da söyler misiniz internette?

@Curlier hocam sanırsam Ryzen 7 sistemi alacağım bana kalsa internetten alırım maalesef yaş küçük.
@huysuz7172 hocam Ryzen 7 sistem orta segment oyunlar oynuyacağım bir de yazılım programları falan sizce beni 2 3 sene götürür mü?
3. nesil Ryzen mobilin performansının kötü olduğunu cümle alem biliyor fakat bu fiyat sıkalasında normal böyle bir performans. Bu arada yakınınız varsa böyle online alışveriş vs. yapan ondanda rica edebilirsiniz. Günümüzde Hepsiburada gibi bir siteden bir şey satın almak 5-6 yıl öncesi kadar tehlikeli değil. Sizin hakkınızı koruyan bir sürü yasa var. Korkmayın mağdur olmazsınız kolay kolay. Ayrıca attığım cihazları daha önceden de alışveriş yaptığım ve güvenilir olan Teknorya satıyor.

Geri
Yukarı