4500₺ - 5500₺ - Laptop Tavsiyesi

Bütçe
4500-5500

levo45ars

Femtopat
Daha fazla  

Merhabalar bu fiyat aralığında yukarıdaki cihazın en iyisi olduğuna karar verdim.
Tavsiye eder misiniz?
Başka önereceğiniz Laptop var mıdır?

Merhabalar bu fiyat aralığında yukarıdaki cihazın en iyisi olduğuna karar verdim.
Tavsiye eder misiniz?
Başka önereceğiniz Laptop var mıdır?
Benim attığım işlemciyi düşürüp rami 12 yapmış seninki işlemciyi biraz daha iyi yaparak rami 8 yapmış şuan 8 iyidir ama birkaç yıla değiştirirsin.

İnsan kafayı yiyor yav PC alacağı zaman. Bir sürü ürün çıkıyor karşısına. Birinin RAM'i fazla işlemcisi kötü, diğerinin işlemcisi iyi RAM'i az falan. Fakirliğin gözü kör olsun :) iktisat gibi elimizdeki kıt kaynaklarla sınırsız istekleri gerçekleştirmeye çalışıyoruz :D benim de bütçem bu civarlarda ama ben de hala karar veremedim. İş için kullanmayı düşündüğümden ekranı ufak 14" olsun istiyorum. Ama bu PC de güzel görünüyor. Dikatimi çeken husus öneri istenildiği zaman genelde Acer marka öneriliyor. Eğer Acer markası forum üyelerine ödeme yapmıyorsa demek ki iyi pcleri var :D

İnsan kafayı yiyor yav PC alacağı zaman. Bir sürü ürün çıkıyor karşısına. Birinin RAM'i fazla işlemcisi kötü, diğerinin işlemcisi iyi RAM'i az falan. Fakirliğin gözü kör olsun :) iktisat gibi elimizdeki kıt kaynaklarla sınırsız istekleri gerçekleştirmeye çalışıyoruz :D benim de bütçem bu civarlarda ama ben de hala karar veremedim. İş için kullanmayı düşündüğümden ekranı ufak 14" olsun istiyorum. Ama bu PC de güzel görünüyor. Dikatimi çeken husus öneri istenildiği zaman genelde Acer marka öneriliyor. Eğer Acer markası forum üyelerine ödeme yapmıyorsa demek ki iyi pcleri var :D
İktisatı severim .d,
Evet Acer öneriliyor genelde ama biraz da ön yargı var AMD işlemcilere karşı, millet alışmış Intel + NVIDIA sistemlere bunu deyince çekiniyorlar ek olarak da "ACER" pek kulağa şaşaalı gelmiyor sanırsam :D

Bunun 42g modeli varmış onda harici Radeon 540x ekran kartı var, Turkcell satıyor : Acer Aspire A315-42G
5500TL

Bu bilgisayarı kendime almıyorum, alan kişide AMD istemiyor.
Şimdi de şunlar arasında kaldım,

6000 TL'ye çıkarsa bu iyi seçenek:

Kendisi de şunu almak niyetinde:

Arkadaşlar mesajları takipteyim, çıkamadım şu işin içinden :D
Önerileriniz varsa bekliyorum.

Geri
Yukarı